>
Zdecydowany zjazd w dół. Czuję się martwa za życia i znów noszę maskę. Dusza krwawi, bezwład ciała, plejada myśli rezygnacyjnych.
Ale wiem jedno. To nie na zawsze. Wiem, że czasem tak musi być, że jeszcze momentami tak po prostu będzie.
Zawsze liczę na lepsze jutro.
odcienfioletu
Pamiętaj że po burzy zawsze wychodzi słońce i będzie jeszcze pięknie ;**
4 MARCA 2024
29 LISTOPADA 2023
4 LISTOPADA 2023
18 PAŹDZIERNIKA 2023
11 PAŹDZIERNIKA 2023
7 PAŹDZIERNIKA 2023
23 WRZEŚNIA 2023
11 WRZEŚNIA 2023
Wszystkie wpisyInni zdjęcia: 43 elbee1870 akcentovaJa ns3516.6.26 rena1ch4n:* pattusia91gd;) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gd;) pattusia91gd