photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 20 LISTOPADA 2015

 

 

Nie znam Twojego życia, Twoich przeżyć, doświadczeń. Nie rozumiem wielu rzeczy, sama czasami się gubię, poddaje. Każdy z nas popełnia błędy, ale jedno co chciałam Ci przekazać, to to byś nigdy nie rezygnował ze swoich marzeń. Kilka miesięcy temu myślałam, że przegrałam walkę-walkę o swoje marzenia. Myślałam, że straciłam wszystko i że to już koniec, bo w końcu-ludzie we mnie zwątpili, niektórzy zupełnie mnie skreślili i ja też zwątpiłam w siebie. Wiem, że najgorszą rzeczą jaką mogłam wtedy zrobić to poddać się. I choć było milion powodów ku temu, by to zrobić to teraz jestem szczęśliwa, że nie zrezygnowałam z tego, na czym od zawsze tak bardzo mi zależało.

 

W życiu układa się różnie. Ludzie oceniają nas, wielokrotnie to przez nich wątpimy w swój cel. Na co dzień stajemy przed ciężkimi wyborami, czasami dzieją się rzeczy, których my sami nie potrafimy zrozumieć. Tak bardzo się staramy, a ludzie stawiają nas na skreślonej pozycji. I  z tego miejsca chce Ci powiedzieć, że dopóki nie przestaniesz walczyć i wierzyć w to, co kochasz, w swoje cele i marzenia, nikt nie jest w stanie Ci tego odebrać. Spójrz ile razy w życiu przechodzisz przez burzę. Burzę która nie wiesz, jak się zakończy. Nie wiesz czy wygrasz, w jakim miejscu będziesz za jakiś czas. Mimo to idziesz dalej tą samą drogą, w głąb tej burzy, która być może Cię przeraża, ale Ty idziesz dalej. To jest siła. Siła, którą ma każdy z nas. Siła, która pozwoli Ci przejść przez każdą sytuacje i wygrać.

 

Ja zawsze miałam w sobie taką chęć pokazania, że umiem, że potrafię, że to jest moja pasja, w którą wierzę i do której nikt nie jest mnie w stanie zrazić. Chciałam i nadal chce pokazać, że to jest ten cel, do którego dążę i będę dążyć, pomimo to, że wątpią we mnie ludzie, że może ktoś ustawił mnie już dawno na skreślonej pozycji. Warto nie im, ale samemu sobie pokazać, że ten trud ma sens, że jesteś Ty wiesz i jesteś pewien swojego celu, że doskonale rozumiesz w jakim miejscu jesteś i po co. Wiem, że czasami jest ciężko, że przychodzi w życiu moment, w którym dostajesz kopniaka w tyłek od życia i wydaje Ci się, że wszystko jest skończone. Tak naprawdę, to dopiero początek Twojej drogi. Pamiętaj tylko, by w siebie nie zwątpić. Bo masz za sobą mnóstwo ludzi, którzy będą Cię wspierać nawet w najtrudniejszej sytuacji. Czasami myślimy, że właśnie takie sytuacje, to nasz koniec. To dopiero Twój początek. I nie ważne ile razy upadniesz, pamiętaj, że za każdym razem wstajesz o wiele silniejszy, mądrzejszy i pewniejszy tego kim jesteś.

 

 

Każdy ma w sobie niesamowitą siłę. Tylko musi ją odkryć, pracować i pokazać, że wszyscy się mylą. To, że ktoś Cię skreśił, o niczym nie świadczy. Pamiętaj, że walczysz o swoją pasję, o coś, czym żyjesz, co może stać się kiedyś Twoją przyszłością.  I nie ważne co myślą inni, ważne byś Ty nigdy nie zwątpił w siebie i w to, o czym tak marzysz. Czasami rozglądamy się na boki, widzimy ludzi, którzy już tak wiele osiągnęli, którzy być może są lepsi od Nas. Pamiętaj, że Ty też możesz być taki jak oni. Wystarczy, że pomimo zwątpienia innych,  zobaczysz w sobie zwycięzcę, a każdy cel i marzenie będzie możliwe do spełnienia.