Photoblog.pl

Załóż konto

 

2014/07/11   

 

« następne   poprzednie »

KLIKAMY FAJNE, KOMENTUJEMY I OBSERWUJEMY!

 

 

Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek.

 

nie pisz , nie dzwoń , nie kochaj już za późno ..

 

 

Ciekawe, czy też uśmiecha się do ekranu, gdy dostaje wiadomość ode mnie, jak ja, gdy dostaje każdą od niego.

 

 

Świętowałam swoje 18 urodziny. Nagle do klubu wszedł On ze swoimi kumplami. Starałam się nie zwracać na niego uwagi. Z tego powodu zaczęłam pić coraz więcej. Ja z moją ekipą jak zwykle się wygłupialiśmy. Ktoś przyniósł grę Alkochińczyka, ta gra nas bardzo wciągnęła. Już nieźle wcięta, wyszłam na parkiet, dołączył do mnie jakiś koleś.. Czułam jego dłonie na moich pośladkach, Jego oddech na mojej szyi, czułam jakby chciał zedrzeć ze mnie ubranie, ale nie zaprzeczałam, bo było mi dobrze. Bawiłam się w najlepsze. Nagle ktoś podszedł i Nas rozdzielił. Uderzył kolesia w ryj i wyciągnął mnie przed klub." - Nigdy nie pozwolę, aby pierwszy lepszy koleś dotykał to co dla mnie najcenniejsze."-powiedział On, po czym wziął mnie na ręce i zabrał do domu. Odzyskałam w końcu go, mimo że się bałam, że ktoś lub coś to zniszczy. Ale najważniejsze że dostałam najcenniejszy prezent jakiego nawet nie śmiałam oczekiwać. To były najlepsze urodziny jak dotychczas.

 

 

Spójrz w jej zapłakane oczy , przytul i nie pozwól więcej cierpieć

 

 

do twarzy Ci z tą kurwą skarbie.

 

 


Nie boisz się znowu próbować, boisz się, że skończy się tak jak poprzednio.

 

 

Zabawne, że ludzie, którzy mieli nigdy nie ranić, zranili najbardziej. Ci, którzy mieli być na zawsze, pierwsi spakowali walizki. Nie składaj obietnic, ludzie zbyt często je łamią.

 

 

Przedzwoniła do niej jego mama powiedziała, że jest w szpitalu. Ustała na środku pokoju będąc w szoku wybiegła z domu by móc jak najszybciej dostać się do szpitala, do swojego ukochanego. W rejestracji nie chcieli udzielić jej informacji, nie powiedzieli nic. Usiadła na korytarzu czekając przed drzwiami sali. Miała dziwne uczucie, zaczęła płakać i modlić się do Boga. Z sali wychodzi jego matka, stojąc przed nią patrzy się, a łzy spływają jej po policzku, nie mówiąc nic.. dziewczyna wbiegła do sali komputery podtrzymujące jego serce, oddech, były wyłączone.. A on.. on spał.. Dziewczyna położyła się koło niego i szepnęła mu do ucha: ''Kocham Cię, czemu mnie tu samą zostawiłeś."

 

 

Kochać kogoś, to przede wszystkim pozwalać mu na to, żeby był, jaki jest

 

 

Poczułam się ważna i to mnie zgubiło.

 

 

Wychodzisz do ludzi, śmiejesz się, na chwile zapominasz o wszystkim. potem wracasz do domu i wszystko wraca, cała szara rzeczywistość.

 

 

Nikt nie wie co czuje , kiedy na Ciebie patrzę...

 

 

Mój Facet nie musi wyglądać jak najprzystojniej­szy aktor, ba on nawet nie ma tak wyglądać! Ma za to wiedzieć, że zamiast cukru używam
słodzika, zasypiam zawinięta w naleśnik z kołdry, uwielbiam pocałunki we włosy, chodze­ nie po murkach, Kubusia Puchatka. Że się boję burzy, nienawidzę pająków, jem kanapki z serem i dżemem, mrożoną herbatę piję tylko cytry­ nową, a kawy nie dotknę. Że uwielbiam tańczyć z mokrymi włosami, mam fioła na punkcie fiole­ tu, nie znam się na samochodach, wzruszam się na filmach, lubię pić Bobo Fruit'a, a ponad wszystko kocham jak się mnie przytula, tylko tyle...

 

 

Potem coś pęka i nie ma już perspektyw.
Serce masz tak puste, wzrok jest taki tępy.

 

 

Jakie to proste, zabawić się , porzucić i nie widzieć w tym nic złego.

2 komentarze
twojakokainka1997  - 04/12/2014 17:45:31 z telefonu komórkowego
Suuper !!! ; ***
annna97  - 11/07/2014 16:36:09
fajne <3

Najnowsze wpisy

Wpis xopisyxdlaxciebiex

 

Wpis xopisyxdlaxciebiex

 

Wpis xopisyxdlaxciebiex

 

Wpis xopisyxdlaxciebiex

 

Wpis xopisyxdlaxciebiex

 

Wpis xopisyxdlaxciebiex

 

Wpis xopisyxdlaxciebiex

 

Wpis xopisyxdlaxciebiex

 

Wszystkie wpisy