Photoblog.pl

Załóż konto

32

32

13 Września- to jest ten moment w którym z przykrością mogę stwierdzić, że mam już kurwa dość. No cóż, byle do przodu! 3mać się!

 

 

 

 

 

 

It's been a long day


Without you my friend...

 

 

 

 

 

 

>BLOG<

 

Tak cholernie tęsknie i chcę Cię tu z powrotem. Wszystko mi o Tobie przypomina.

 

31

31

Te wakacje są tak cholernie złe i przykre, że aż szkoda strzępić ryja... 3mać się!

 

 

 

 

 

 

Przestań bujać w obłokach, wiem, że  pragniesz tego w duszy,

 ale na status królowej trzeba sobie czymś zasłużyć...

 

 

 

 

 

 

> BLOG <

30

30

Po takiej przerwie wracam z nowymi zdjęciami. :) 3mać się!

 

 

 

 

 

 

Niedobre uczynki, ani chęć pomocy


Zrobiły dla wielu z Ciebie królową nocy...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

>BLOG<

29

29

Oj życie gdybyś miało mordę to byśmy inaczej porozmawiali... 3mać się! 

 

 

 

 

 

 

Pytałem co to życie, 


co to życie mamo...

 

 

 

 

 

 

 

 

> BLOG <

28

28

Czasem mam wrażenie, że ciąży nade mną pieprzone fatum. 3mać się! [*]

 

 

 

 

 

Pulled away before your time 


I can't deal it's so unfair...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

> BLOG <

27

27

Może nie oficjalnie, ale już zaczęłam wakacje! Tyle planów i pomysłów. Oby pogoda dopisała bo jak na dzień dzisiejszy to po za deszczem nie widzę nic. Rok zakończony, oceny w szczytowej formie. W sumie mogę powiedzieć, że tak dobrze nie było jeszcze nigdy! 3mać się!

 

 

 

 

Isay your place when we leave


Baby, this is what you came for...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

> BLOG <

26

26

Ostatnio pogoda mnie przytłacza i tłamsi. A szczególnie moje zapędy do robienia czegokolwiek. Zdjęcie jeszcze z wakacji ponieważ cholernie są mi one potrzebne. 3mać się!

 

 

   

Dlaczego zawsze mam wrażenie,


Że wszyscy oni starają się działać na naszą szkodę...

 

 

 

 

 

  

 

BLOG <

25

25

Uwielbiam przeglądać zdjęcia z wyjazdu do Warszawy. Za każdym razem wspomnienia wracają jak burza i mam wrażenie jakby to wszystko działo się wczoraj. Mam nadzieję, że szybko uda mi się tam znów zawitać. Ostatnio w szkole nieźle dają mi w kość. Miewam dziwne wrażenie, że nauczyciele są w jakiejś zmowie przeciwko naszej klasie. A jako gospodarz ja oczywiście obrywam najbardziej po dupie. Oprócz tego coraz częściej czuję się jakbym przebywała w dżungli a nie w szkole. Wszyscy ostatnio narzucają mi, że czas dorosnąć. Ale powiem wam tyle; jak czasem w nocy leżę tak sobie. Jak każdy marzę sobie różnie i ciągle myślę, jakby tak wziąć i dorosnąć. No ale potem wiecie będę mieć czterdzieści, pięćdziesiąt, sześćdziesiąt lat. No i co? Przynajmniej będę mogła powspominać i powiedzieć, przynajmniej nie było nudno, przynajmniej mam ciekawe wspomnienia. Czy nie mam racji...? 3mać się!

 

 

 

 

 

I can't hold on to me


Wonder what's wrong with me...

 

  

 

 

 

 

 

 

 

BLOG <

24

24

Wróciła wiosna, słonko wróciło to i ochota na zdjęcia wróciła. :) Pierwsza tak słoneczna sesja w tym roku i wierzę w to, że nie ostatnia przy moim lenistwie. Zapowiedziane mam już cztery kolejne i piątą niepewną. Więcej zdjęć w linku do bloga na dole. Od jutra zaczyna się szkoła, a co za tym idzie? Moja misja życiowa powraca- PRZEŻYĆ! 3mać się!

 

 

 

 

 

 

 

Mówisz o płatności zbliżeniowej, jak wygodnie?!


Miałam płacić kciukiem, chyba niepodobnie...

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

BLOG <

23

23

Nienawidzę tego momentu gdy dzień przed urodzinami podchodzą do mnie znajomi i pokazują zdjęcie na telefonie mówiąc "zobacz jakie mam twoje kompromitujące zdjęcie, wiesz co z nim zrobię!!". Wiem, że jutro będę mieć przejebane. :( Ze szkołą pomału ruszam w dobrym kierunku. Więc oby tak dalej. :) Zbliża się znienawidzony przeze mnie czas- święta. Litości... 3mać się!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I let you see the parts of me


That werent all that pretty...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BLOG <

22

22

Ledwo się szkoła zaczęła a mi już się odechciało. Zaplanowałam w najbliższym czasie dwie sesje zdjęciowe. Mam nadzieję, że uda mi się je sfinalizować. Miewam dziwne wrażenie, że z moją głową i chorymi pomysłami jest coraz gorzej. Całą nadzieję pokładam w tym, że to tylko tymczasowe. 3mać się!

 

 

 

 

 

Girl, I will be your sexy silk

 

Wrap me around, 'round, 'round, 'round...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BLOG <

21

21

Jak mi to zdjęcie przypomina, że jeszcze niadawno było ciepło i słonecznie. Potrzębuję znów słońca, NOW! Mam ogromną ochotę wyjść z kimś na zdjęcia. To jak na złość albo pogoda nie dopisuję, albo nie mam kogo zabrać. Na szczęście ferie mijają bez śniegu i da się odczuć zbliżającą się wiosne. Oby nadeszła bardzo szybko. 3mać się!

 

 

 

 

 

I've been sleeping a thousand years it seems

 Got to open my eyes to everything...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BLOG <

20

20

Dopiero co zaczęczałam ferie a już mi tęskno za szkołą. Jakoś tak niepotrafię się odnaleźć w tym ogromie wolnego czasu. Cóż typowej kobiecie nie dogodzisz. :D Cały czas żyję jeszcze wyjazdem do Warszawy, najchętniej pojechałabym znowu i została o wiele dłużej.

Za oknem piękna pogoda, aż chce się żyć. Mam taką ochotę na wypad ze znajomymi nad jeziorko, jakieś ognisko, biwak cokolwiek. To słonko tak pozytywnie na mnie działa. 3mać sie!

 

 

 

 

 

 

This is my fight song

 


Take back my life song...

 

   

 

 

 

 

 

 

 

BLOG <

19

19

Widok z tarasu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Piękny widok, piękne miasto tylko ludzie przerażający. Po prostu zakochałam się w starym mieście i placu Zamkowym. Cudowny klimat. Jakichś mega cudnych zdjęć nie mam, bo wszystkie wykonane telefonem. Bałam się wziąć moje maleństwo (aparat) z domu. Bardzo dokładna relacja jest u mnie na Snapchacie (Maikaxo.xo). Jestem mega zajechana ale bardzo podekscytowana i zadowolona. Więcej zdjęć na moim blogu. 3mać się!

 

 

 

 

 

 

When the violence causes silence, 


We must be mistaken...

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

BLOG <

18

18

Dzień wyjazdu do Warszawy się zbliża, tak jak już pisałam zapewne bardzo szczegółowa relacja pojawi się na moim Snapchacie (Maikaxo.xo). Z powodu piątkowego wyjazdu robię sobie jutro wolny dzień od szkoły- bo to na pewno nie z lenistwa. :D 

Muszę jeszcze załatwić parę spraw przed wyjazdem. Doczekałam się moich upragnionych ferii. Muszę zaraz po nich ruszyć porządnie z nauką. Choć jak na dzień dzisiejszy jestem baaardzo zadowolona z ocen, w końcu ciężko narzekać na same 4. :) 3mać się!

 

 

 

 

 

 

Don't tell me what to do


and don't tell me what to say...

 

 

  

 

 

 

 

 

BLOG <