>
photoblog.pl
Załóż konto

Pobolewał mnie ostatnio żołądek i nie wiedziałam czemu.

Dopiero wczoraj do mnie dotarło- presja, żeby ze wszystkim zdążyć

i przy tym nerwy :/

Miałam mieć rehabilitacje o 14, ale zostały mi przełożone na 13.

Zgodziłam się, ale okazało się, że ten układ nie jest dobry, gdyż po 12

już trzeba się zbierać. Przyjeżdżam, kiedy młody już jest i jak czegoś nie zrobię

do 12 to potem juz jest marnie z czasem.

Znajomy podrzucił mi jeszcze coś do zrobienia i chociaż nikt mnie nie ponaglał

to mnie irytowało, że nie mogę się wyrobić.

Wczoraj nadrobiłam to i owo, gdy mały poszedł spać i mam nadzieję, że dziś

już nie będę czuła bólu żołądka.

 

Zasmuciła mnie dzisiejsza sytuacja z rana.

Moja empatia znów mocno dała o sobie znać.

Nie mnie zraniono, nie wobec mnie zachowano się niedobrze,

ale ja to poczułam. 

Poczułam to, co ta mała i jej matka.

Było mi ich tak żal, lecz w tamtej chwili nie mogłam nic zrobić.

 

Dodane 14 MAJA 2026
367
Photoblog.PRO keris czesto nie mamy wpływu na zaistniała sytuacje , pozostaje tylko żal i smutek
14/05/2026 12:54:06
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xheroineemogirlx.

Facebook fanpage

Informacje o xheroineemogirlx


Inni zdjęcia: cała ja ns35JA I KWITNĄCA JABŁOŃ *foto4* xavekittyx1862 akcentova8.6.26 rena1ch4nNa bujaczce pattusia91gdTakie O pattusia91gd....(...)...;-))) pattusia91gdToruń pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd