>
photoblog.pl
Załóż konto

Wczoraj wkurzył mnie jeden facet.

Az miałam ochotę się odezwać, ale uznałam, że

ze mną nie rozmawia to nie będę się wypowiadać.

Był to stary kawaler, który przez swój filtr doświadczeń ( rozwiedzeni bracia)

wyrażał się w niepohlebny sposób na temat kobiet i małżeństwa.

Uznał, że dzisiejsze kobiety lecą na pieniądze ( jakbym słyszała uczestników Chłopaków do wzięcia)

a jak zwiąże się z taką to jak dorwie się do kasy to całą przepuści.

Małżeństwo tylko chłopa rujnuje, bo wpędza go w kredyty a i tak wszystko kończy się rozwodem.

I po co się wiązać jak trzeba się zaraz rozejść.

 

Rozumiem, że przez doświadzenia bliskich wykształciło mu się takie podejście,

ale jest cholernie krzywdzące.

Poznałam mojego męża, gdy przeprowadzal się do UK z jednym plecakiem.

Nic więcej nie miał. Zaczynał na budowlance wkładając wypłate w pokój i telefony do mnie.

Nie był bogaty. Nie miał samochodu, prawa jazdy.

A mnie to nie interesowało. Wiedziałam, że nie liczy jego stan posiadania.

"Dorobiliśmy się " poźniej.

Nigdy nie oczekiwałam od niego, żeby dał mi kasę na przewalenie na byle, co.

Do dziś każde ma swoje konto i swoje pieniądze, z których wydatki na dom ponosimy oboje.

Żadne z nas nie wylicza drugiemu, co sobie kupiło.

Jestesmy w małżeństwie 11 lat i nie mamy żadnych kredytów., które miałyby którekolwiek obciążyć.

Moja sytuacja jest anty tezą tego pana i pewnie dlatego aż tak się we mnie zagotowało.

 

 

Dodane 9 MAJA 2026
343
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xheroineemogirlx.

Facebook fanpage

Informacje o xheroineemogirlx


Inni zdjęcia: cała ja ns35:) ns35W samolocie ns35Na tle samolotu ns35;) pattusia91gdJupi-jupi. ezekh114:* pattusia91gd:) pattusia91gd:* pattusia91gdZ panią ;* ns35