>
Hej :).
Wszystkie 10 zdjęć z dzisiaj ^___^.
Moje prezenty jakie otrzymałam z okazji dzisiejszego dnia # DZIEŃ DZIECKA 2026 # 1 CZERWIEC <3.
Na wstępie napiszę, że niezależnie od tego ile mamy lat i jak poważne staje się nasze życie - dla swoich rodziców na zawsze pozostaniemy dziećmi. Dorosłość nie u każdego jest czymś co odbiera radość z bycia osobą obdarowywaną. Także w niektórych rodzinach, bynajmniej u mnie, miłość jest bezwarunkowa i niezmienna, a pamięć o dniu dzisiejszym to co roku po prostu miły gest moich rodziców, naturalny odruch serca i okazja jak każda inna do wręczenia jakiegokolwiek prezentu. Każdy 1 czerwca świętuje tak jak lubi i uważa sa słuszne, a ja tradycyjnie jak co roku dodaję z tej okazji wpis :).
Pomijając słodkości, sfotografowałam wszystko. Ciężko było by dodać tu więcej, gdyż albumy zdjęciowe czyli fotorelacje na chwilę obecną mają limity i już nie można tak jak kiedyś dodawać po kilkadzieciąt fotografii w jednej notce. Starałam się więc by załączyć to co najważniejsze. Jestem niesamowicie wdzięczna za to wszystko :* :* :*.
Od góry:
~ Foto 1, czyli kryształowa, dekoracyjna lampka nocna w kształcie księżyca. Po włączeniu pięknie rozprasza światło tworząc na ścianach magiczne refleksy. Na zdjęciu obok pokazałam jak prezentuje się włączona. Coś wspaniałego! Jestem nią zachwycona zdecydowanie najbardziej, W dodatku nie dość że jest tak bardzo uroczym, pokojowym dodatkiem, to ma zakres 3 barw światła (można przełączyć odcień między ciepłym/przytulnym, neutralnym i zimnym. Tutaj akurat włączyłam ten neutralny. Widać w tym świetle nawet drobinki błękitu czy też niebieskości, to te kryształy tak powodują. Naprawdę niesamowity klimat i w dodatku księżycowy, czyli taki mój najbardziej ukochany w którym gustuję najmocniej w świecie <3.
~ Zdjęcie 2 to t-shirt z grafiką w stylu 'chicano', mocno nawiązującą do kultury tatuażu oraz mrocznego romansu. Print na tej koszulce przedstawia szkieletora-tatuażystę tatuującego bardzo zmysłową kobietę. Na stole przed postaciami widać rozsypane banknoty dolarowe, butelkę przypominającą whisky. W całą tą kompozycję wplecione są napisy pisane kaligraficznym fontem. Jak dla mnie ten obrazek to takie 10/10, bardzo wyjątkowy, unikatowy. Niezmiernie podoba mi się taki styl ubioru, ma w sobie 'to coś' co naprawdę ciężko znaleźć w odzieży <3.
~ Na zdjęciu 3 i 4 są dwa bardzo oryginalne t-shirty / koszulki będące produktami znanej amerykańskiej marki odzieżowej 'Sullen Art Collective', często skracanej jako 'Sullen Clothing'. To kultowy brand z Kalifornii, mocno zakorzeniony w kulturze tatuażu, sztuce ulicznej i sportach ekstremalnych, który w każdym projekcie współpracuje z profesjonalnymi tatuażystami z całego świata. Ta firma produkuje limitowane kolekcje koszulek z pięknymi i dużymi grafikami najczęściej z tyłu na plecach. Pierwsza przedstawia mocno wytatuowaną, alternatywną modelkę w stylu pin-up/chicano, pochylającą się nad stołem bilardowym. Na drugiej są trzy aniołki otoczone różami i czaszkami mówiące słynne maksymy życiowe: "Nie Słuchaj Złego, Nie Patrz Na Złe, Nie Mów Złego". Obie są bardzo stylowe i unikalne <3.
~ Foto 5 też t-shirt, który z przodu ma ciekawą różę. W samym centrum kwiatu róży wkomponowane jest szeroko otwarte, ludzkie oko. Połczenie róży z motywem oka to coś co daje mistyczny przekaz. Oznacza postrzeganie ukrytego piękna lub bycie obserwatorem otaczającego świata. Przepiękna koszulka z takim tatuażowym motywem róży. Akurat róże jako kwiaty bardzo lubię <3.
~ Na 6 zdjęciu też t-shirt który idealnie łączy moją pasję do tatuaży z ulubowaniem kotów. Koty i dziary, czyli moje ulubione tematy, zdecydowanie bardzo mi się podoba te hasło, jak również kotek <3.
~ Zdjęcie 7 to czarna bluza łącząca w swoich napisach miasta Los Angeles oraz Brooklyn. Cudne te napisy i pisane ładnymi czcionkami. W dodatku bardzo przyjemny, miły materiał <3.
~ Foto 8 pokazuje coś z biżuterii... srebrny kubański łańcuch 'iced out' wysadzany diamentami w kolorze białym i jasno-niebieskim/błękitynym/turkusowym. Ma unikalną kolorystykę. Bardzo wyrazisty i ślicznie się mieni, nocą najlepiej widać efekty pod światłem <3.
~ Na foto 9 lampka nocna, taka wtykana bezpośrednio do gniazdka elektrycznego, stylizowana na uroczy kształt gwiazdki. Pokazałam włączoną. Daje subtelne światło, ktore nie razi w oczy. Będzie idealna bym korzystała z niej przed snem, bo akurat mam kontakt blisko łóżka <3.
~ Foto 10 to misiek z mojej ulubionej bajki 'Care Bears'. Troskliwy Miś 'Good Share Bear' w wersji halloween'owej/zombie. Fioletowo-zielony. Mroczny, ale i słodki. Ja go określam że ma styl 'creepy-cute'. Kolekcjonuję takie maskotki jako wystrój w pokoju i wśród takich mam dobre samopoczucie. Lubię świat bajek i zawsze będę lubiała <3.
Cudownej nocy :).
Mój Ukochany Koteczek ;*.
NUTKA NA DZIŚ:
Benson Boone - If You Saw Me Now (Official Music Video)
<kopiuj/wklej> w YouTube
Dam też LINK:
https://www.youtube.com/watch?v=C1EqD6fA_4k&list=LL&index=5
Pozdrawiam wszystkich :) :) :).
Ave Kitty
Tylko obserwowani przez użytkownika xavekittyx
mogą komentować na tym fotoblogu.
20 godz. temu
8 CZERWCA 2026
5 CZERWCA 2026
1 CZERWCA 2026
27 MAJA 2026
26 MAJA 2026
24 MAJA 2026
19 MAJA 2026
Wszystkie wpisyezekh114
1 godz. temu
bluebird11
2 godz. temu
akcentova
3 godz. temu
kfoka12
5 godz. temu
hibrida
5 godz. temu
dorcia2700
6 godz. temu
wswieciezdjec
10 godz. temu
locomotiv
10 godz. temu
Wszyscy obserwowaniInni zdjęcia: cała ja ns35:) ns35W samolocie ns35Na tle samolotu ns35;) pattusia91gdJupi-jupi. ezekh114:* pattusia91gd:) pattusia91gd:* pattusia91gdZ panią ;* ns35