>
photoblog.pl
Załóż konto

NIESKOŃCZONOĆ GWIAZD / CHMURKI

Hej :).

 

 

 

 

 

Złapałam w kadr kolejną magiczną noc! ^___^

 

NIESKOŃCZONOŚĆ GWIAZD OKRYTA BIELĄ NOCNYCH CHMUR PĘDZĄCYCH PO NIEBIE (widoczek sfotografowałam podczas nocy z 14 na 15 maja 2026r.) - Ave Kitty Photography <3.

 

Zatrzymaj się na chwilę. Wyłącz na moment goniące myśli, odłóż listę spraw do załatwienia i popatrz ze mną w gwiazdy. Zatrzymałam w czasie ułamek sekundy z połowy maja kiedy cały świat wokół dawno już zasnął. Spróbuj sobie wyobrazić tamtą chwilę i odczucia jakie towarzyszyły mi na żywo podczas moich obserwacji. Panowała absolutna, głęboka cisza, przerywana jedynie cichym szumem wiatru w liściach pobliskiego drzewa. I w tej ciszy, zamiast zamknąć oczy i poddać się zmęczeniu, postanowiłam spojrzeć w górę. To co zobaczyłam było wręcz magiczne, jak najbardziej warte utrwalenia, bym mogła powracać do tak cudownego nieba i spoglądać na nie niezliczoną ilość razy, podczas gdy ono rzadko daje spektakl tego typu. Nie każdej nocy chmury są ciemne i ponure. Nie każdej nocy chmury przysłaniają doszczętnie to co najpiękniejsze co można nocą dostrzec. Nie zawsze chmury oznaczają niepogodę. Bynajmniej tamtej, majowej nocy zdawały się one pięknie współpracować z gwiazdami. W centrum najjaśniej migocze Wega. Widać też inne gwiazdki, bardziej lub mniej, rozsypane niczym gwiezdny pył, niezliczone *.*.

Takie noce jak tamta mają w sobie pewnien magnetyzm, prawda? Mają w sobie to coś co każe stać z zadartą głową, ignorując chłód i uciekające godziny. Niemożliwym jest by żadnej nocy nie przespać, ale czasem myślę sobie, że kiedy zamykamy oczy dokładnie w takich momentach, tracimy coś bezpowrotnego. Szkoda przegapić chwile, w których wszechświat decyduje się odsłonić przed nami swoje 'najcudowniejsze tajemnice'. Kiedy stoisz pod takim niebem, czujesz jednocześnie swoją małość i niesamowitą wyjątkowość tego co dzieje się nad Tobą. Naprawdę warto zaprzyjaźnić się z nocą i dać sobie wspólne chociażby kilkanaście minut by móc to poczuć. Najpiękniejsze spektakle na świecie są całkowicie darmowe. Wystarczy tylko chcieć podnieść wzrok i pozwolić sobie na zachwyt :).

 

# NIGHT SKY

 

 

 

Trochę mnie tu nie było. Tak się mi poukładały dni. Wprawdzie byłam, ale nie dodawałam nic przez jakiś czas. Dużo odpoczęłam. Majowy czas z moim Ukochanym Koteczekiem ;* zaliczam jako bardzo udany, smaczny, przyjemny, pełen miłości. Dziękuję Kochanie za wczorajszą przekochaną sobotę i nie tylko za to, po prostu za wszystko za co pragnę i jestem bardzo Tobie wdzięczna <3. Między nami zakochańcami jest tak wiele i nie da się i nie trzeba opisywać tu wszystkiego, miłość nie jest na pokaz, a uczuć nie da się nawet w pełni wyrazić tylko słowami. Dwa najważniejsze słowa po które sięgamy codziennie, które każdego dnia od siebie słyszymy i ciepło naszej bliskości są zawsze najważniejsze i to Nas prowadzi do naszego szczęścia, poczucia kiedy dotyka się nieba by uchylic go drugiej połówce, a potem razem stąpać po chmurach. Nie chciałam się też zbytnio rozpraszać internetem podczas gdy pojmuję wiedzę praktyczną w tatuażu. To wymaga ogromnego skupienia. No i oczywiście boli mnie dłoń od ręcznego robienia kalki. Drukarka termiczna była by wybawieniem, ale na chwilę obencą nie posiadam, muszę się męczyć i sporo osób przechodzi przez to samo na początku. Prawdą jest, że kiedy zasiądę przed laptopem, to trudno mi spędzić na nim tylko chwilę. We wszystko wkładam swoje całe serduszko i swoje największe starania, by to miejsce jakim jest fotoblog, jak i moje wszystkie pozostałe miejsca jakie prowadzę w sieci, wyglądały ładnie. Nie potrafiłabym zrobić czegoś byle jak lub też dodać zdjęcia czy wpisu 'na szybko'. Tak więc jestem, żyję, mam się dobrze i co najważniejsze zdrowo. Wyrozumiałym czymś było by przeziębienie przy obecnej deszczowej pogodzie, ale na szczęście nie dopadło mnie nic takiego. Pozostaje mi życzyć dużo zdrówka dla innych :).

 

 

NUTA NA DZIŚ:

 Fancy - Flames Of Love - 1 hour 

<kopiuj/wklej> w YouTube

Dam też LINK:

https://www.youtube.com/watch?v=3Qu0xeqrkuc&list=LL&index=1

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Kategoria:
Fotografia
Dodane 17 MAJA 2026
225

 

 

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ... ale nigdy tym, którzy tylko marzą.

Więc obudź się i działaj. Każdy dzień jest szansą na Twoje szczęście.

 

 

 ZAJRZYJ TEŻ NA MOJE INNE STRONKI: 

 ( STRONA OTWORZY SIĘ PO KLIKNIĘCIU W LINK)

FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

MOJE RYSUNKI ---> https://www.facebook.com/AveKittyART

INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 


 

Info

Tylko obserwowani przez użytkownika xavekittyx
mogą komentować na tym fotoblogu.


Facebook fanpage

Informacje o xavekittyx


Inni zdjęcia: Jack White deadweatherMoże szczeble. ezekh114Między W-wą a Ząbkami. ezekh114Pierwsza wieś za Grójcem bluebird11:* pattusia91gd:) pattusia91gdSłaba biało-czerwona. ezekh114Mury. ezekh114;) pattusia91gdJa, O! :) mnilchas