>
Hej :).
Close-up księżycowy też sfotografowałam ^___^.
Wczorajszy KSIĘŻYC (29.04.2026r.) foto jakie zrobiłam z bliska / 94% widoczności tarczy - Ave Kitty Photography <3.
Prawie calutki, brakowało jemu tylko 6% do pełni :).
Te kolory to płynące z dość szybką prędkością chmury oświetlone księżycowym pierścieniem światła 'halo' :).
# MOON
Dziś mi się 'łysy' na niebie nie pokazał. Pochmurno u nas nocą w Warszawie ;P.
Dobrej nocy :).
Mój Ukochany Koteczek ;*.
MUZYCZKA:
https://www.youtube.com/watch?v=2aErb5zyxQo
Pozdrawiam wszystkich :) :) :).
Ave Kitty
Tylko obserwowani przez użytkownika xavekittyx
mogą komentować na tym fotoblogu.
1 dzień temu
4 dni temu
1 CZERWCA 2026
27 MAJA 2026
26 MAJA 2026
24 MAJA 2026
19 MAJA 2026
17 MAJA 2026
Wszystkie wpisyakcentova
2 godz. temu
rela12
3 godz. temu
photoslove25
3 godz. temu
kfoka12
3 godz. temu
dorcia2700
4 godz. temu
aceg
5 godz. temu
bluebird11
6 godz. temu
damianmafia
7 godz. temu
Wszyscy obserwowani