>
Hej :).
Portret mojej buzi z bliska. Foto aktualne z obecnego miesiąca kwietnia ^___^.
JA przed obiektywem sesyjnie / wiosennie przy kwitnącym drzewku jabłoni <3.
Wiosna wyszeptała, iż w kwitnącej jabłoni odnalazłam swą przystań. Szukaj mnie zatem w cieniu jej gałęzi, gdzie biel kwiatów spotyka się z moją prawdziwą naturą. Jestem częścią tego ogrodu, ubraną w kolory, których nie da się zamknąć w słowach ;).
Zbliża się wieczór. Cappuccino nadał słodki smak moim chwilom, kiedy zachodzi słońce. W jakimś sensie także poprawiło mój nastrój. Mam potrzebę rozpisania się dlaczego towarzyszyło na moich policzkach tak wiele łez [...].
Dzisiejszy dzień pełen jest ciszy i zadumy dla milionów osób. Serce zwalnia swój rytm, bo zdecydowanie zbyt wcześnie żegnamy Anioła, który całe swoje życie zamienił w definicję dobra. Każdą myślą byłam obecna w jego ostatnim dniu. Stałam tam swoją duszą, wśród tych wszystkich ludzi. Pielęgnujmy to światło, które nam pozostawił. Niech ten anielski spokój, który teraz go otacza, będzie dla nas przypomnieniem, by być dla siebie lepszymi. By kochać mocniej. By pomagać bez pytania "czy warto". Nadszedł moment, w którym powinniśmy podać sobie ręce ponad wszystkimi podziałami. Dobrze by te wszystkie wartości, o które walczył, stały się naszym wspólnym fundamentem. Braknie nam jego spojrzenia. Patrzmy więc na świat jego oczyma, trenujmy nasze oczy by stawały się uważniejsze na krzywdę i odważniejsze w szukaniu rozwiązań. Trenujmy także nasze serca by były bardziej czułe. Ja wierzę, że to jego wyjątkowe spojrzenie teraz odbija się w nas wszystkich. Każdy nasz gest solidarności, każda pomocna dłoń, to kontynuacja tego, co widziały jego oczy. Mówi się, że ważne dla nas osoby nigdy nie odchodzą naprawdę, dopóki o nich pamiętamy. Posyłam w stronę nieba podziękowanie. Za to, że nauczył nas patrzeć sercem. Za to, że pokazał jak być człowiekiem dla człowieka. Choć między niebem a ziemią dzielą nas kilometry, czuję, że jest gdzieś między nami, choć niewidoczny, jest obecny i zawsze będzie. Prawdziwe dobro nie ma końca i nigdy nie zniknie [*] [*] {*].
Mój Ukochany Koteczek ;*.
NUTA NA DZIŚ:
https://www.youtube.com/watch?v=yyn0lBLulrQ
Pozdrawiam wszystkich :) :) :).
Ave Kitty
Tylko obserwowani przez użytkownika xavekittyx
mogą komentować na tym fotoblogu.
1 dzień temu
4 dni temu
1 CZERWCA 2026
27 MAJA 2026
26 MAJA 2026
24 MAJA 2026
19 MAJA 2026
17 MAJA 2026
Wszystkie wpisyakcentova
2 godz. temu
rela12
2 godz. temu
photoslove25
2 godz. temu
kfoka12
3 godz. temu
dorcia2700
4 godz. temu
aceg
5 godz. temu
bluebird11
5 godz. temu
damianmafia
7 godz. temu
Wszyscy obserwowani