photoblog.pl
Załóż konto

KWIETNIOWE, WIECZORNE CHMURKI

Hej :).

 

 

 

 

 

^___^

 

NIEBO z dnia 04.04.2024r. godź. 19:16 ... CHMURY PRZYPOMINAJĄ DYM - Ave Kitty Photography <3.

 

Widoczki też co jakiś czas lubię dodać, szczególnie takie warte upamiętnienia ich cyfrowo. Zrobienie zdjęcia to takie 'zatrzymanie chwili', zapisanie jej do wielokrotnego oglądania. Robię to nałogowo. Gdyby ludzie nie wynaleźli małych nośników pamięci, na których można przechowywać ogromne ilości danych, to zapewne miałabym setki albumów ze stertą papieru fotograficznego w nich. A gdyby nie było możliwości robienia zdjęć, zapewne rysowałabym więcej niż teraz rysuję, rysowałabym tak jakbym potrafiła wszystko do czego potem chciałabym wracać. To były by szkice, takie szybkie szkice, niezbyt były by dokładne bo robione na szybko, pełno zeszytów/szkicowników i zawsze w zapasie dodatkowy ołówek bym miała przy sobie w razie gdyby co się stało z tym, który byłby w użytku. Teraz nie mam co się martwić o takie sprawy. Urodziłam się w czasach bardzo wysokiej technologii która pomaga, ale wiadomo, że jak wszystko ma to swoje nie tylko plusy ale i minusy. Bywa, że cierpię ja i inni też cierpią przez to, że ludzie potrafią wykorzystywać technologię do niewłaściwych celów. To normalne. Także czym z latami życie będzie prostsze, będzie również coraz to trudniejsze. Kłamstwo i oszustwo w czasach jakie są teraz są niekiedy nie do złapania. Nie widzimy większości twarzy z którymi prowadzimy konwersacje i nie możeby być pewni do końca niczego. Kiedyś rozmowa odbywała się w dwoje oczu na normalnmym spotkaniu. Teraz często rozmowa opiera się na wystukiwaniu zdań na klawiaturze i klikaniu myszką. Oszukują się ludzie wzajemnie co robią, bo przecież nie widzą tego. Musieli by być całodobowo na kamerach wszyscy by było więcej prawdy. Ale to niewykonalne. Jak zaufać? Czasem ufamy po prostu tylko dlatego by nie robić sobie awantur o byle co. Dzisiejsza technologia, cudne zdjęcia, możliwość rozmów na jakąkolwiek odległość, słyszenia się i widzenia. Dzisiejsza technologia, ściemy, oszustwa, pobieranie z konta pieniędzy i nie wysyłanie towaru, flirty których nikt nie lubi / nie toleruje w związkach [...].

 

 

 

Obejrzałam wczoraj nocą film z 2023 roku pt. 'Freestyle'. Mogę polecić jak ktoś lubi tematy związane z używkami i gangsterskimi odzywkami aktorów do siebie. Jak dla mnie 10/10. Bardzo mi się spodobał. To polski film z hip-hop'owej kategorii filmów przesiąknięty niewłaściwym postępowaniem, bo mimo iż chłopak grający główną rolę wyszedł z odwyku to zabrał się za handel towarem, za który płaci się słono i pokutuje słono za kratkami. Tematyka absolutnie nie dla dzieci. Niektóre ze scen były drastyczne, typowo bandyckie. Ja ostatnio lubię takie filmy. Ten jest świeży, bo z tamtego roku :).

 

Dobrze mi się zasnęło. Jednak noc miałam spokojną. Mój Ukochany Kotuś :* bardzo się przyczynił do tego bym miała jak najlepszą noc i jak najlepszy sen. On wiedział czego mi potrzeba. Dał mi to <3.

 

Dzisiejszy czwartek był bardzo ładny, pogodny. Ale nie byłam na spacerze. Nadrobię przy piątku kilometry ;D.

 

 

NUTA NA DZIŚ:

 Pih - Grubo Albo Wcale ft. Paluch, Miodu (prod. Magiera) 

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Kategoria:
Fotografia
Dodane 11 KWIETNIA 2024
202

 

 

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ... ale nigdy tym, którzy tylko marzą.

Więc obudź się i działaj. Każdy dzień jest szansą na Twoje szczęście.

 

 

 ZAJRZYJ TEŻ NA MOJE INNE STRONKI: 

 ( STRONA OTWORZY SIĘ PO KLIKNIĘCIU W LINK)

FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

MOJE RYSUNKI ---> https://www.facebook.com/AveKittyART

INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 


 

Photoblog.PRO damianmafia Piękny widoczek Skarbie :*
11/04/2024 21:35:14
Photoblog.PRO xavekittyx Dziękuję Skarbeczku, że się podoba :* ... na żywo czeka nas w przyszłości na pewno dużo dużo piękniejszych widoczków, którymi będziemy się zachwycać razem. Do pysznych śniadanek we dwoje będą kolorowe poranki. Zaś do kolacji wspólnej i zapewne po włosku jedzonko, nasze oczy będą cieszyły ogniste zachody słońca ❤️
11/04/2024 21:40:30


Facebook fanpage

Informacje o xavekittyx


Inni zdjęcia: O Kubusiu .. zakochanadamaBył sobie maj.. zakochanadama50siatka,milowy las. seignejSour Cherry deadweatherJa :* pati1991gdPrzystan :) pati1991gdW Oborach pati1991gdSynuś natalka89rokJa :* pati1991gdMonaco ksiadzsdz