photoblog.pl

Załóż konto

Ja, sesja, plener [...]

Hej :).

 

 

 

 

 

Taka ze mnie kobietka ^___^.

 

Ja, sesja, plener [...] <3.

 

HOT or NOT ?

 

# sportowy outfit

# lady in black

# adidas fashion

# alternatywka w dresach

 

 

 

Środa. Od rana siedzę z Kotusiem i całym serduszkiem pragnę by czuł się tylko lepiej. Przeziębienie nie ma litości, niestety. Wczoraj jak już zasypiał to było słabo, martwiłam się widząc jak kaszle. Trzeba się będzie wybrać do apteki po coś dobrego. Ja mam sprawdzone herbatki, te Gripex Hot Max które to często piłam owego czasu jak mnie powaliło do łóżka. Oby wyzdrowiał jak najszybciej i oby tylko mnie żadne licho nie dopadło, bo to teraz jest taki okres grypowy. Takie uroki wczesnej jesieni. Nieprzewidziane deszcze, nietrudno zmoknąć. Ale jesień lubię bardzo jeśli chodzi o porę roku, kocham te kolorowe liście i kiedy tworzą piękne 'dywany' po których stąpając słychać przyjemny szelest. Ogólnie staram się dbać o siebie i pić codziennie herbatę z cytryną, jak gdzieś idę z samego rana to nawet ubieram czapkę i już jesienną kurtkę ;P.

 

I tak oto dzisiejszy dzień przywołał moje wspomnienia z dawnych lat. Wystarczyło przejrzeć czyiś 'album ze zdjęciami' by sobie przypomnieć jak się samej nosiło rękawiczki bez palców w paski i arafatki na szyji i taką grzywę na bok. Szok jak ja się zmieniłam po latach. Szczerze, mam jeszcze to wszystko, biorę czasem w dłonie te rzeczy i przyglądam się na nie czując zapach chwil z przeszłości które już nie wrócą nigdy... bo nie możliwe jest by cofnąć czas, być znów tak bardzo młodą i smutną dziewczyną, która zamiast iść właściwą drogą błądziła gdzieś w rockowym świecie :,).

 

Zaczęłam prace nad kolejnym rysunkiem, tym razem w kreskówkowych klimatach ^^.

Jak skończę to publikacja będzie w całości :).

 

 

Czego teraz słucham? Nic co było by na topie nowości muzycznych. Tematycznie smutny tekst, zupełnie nie dotyczący mojej obecnej sytuacji. Ale tak jakoś podeszło z mojej playlisty i wrzuciłam na słuchawki bo bit taki melodycznie przyjemny i mnie relaksuje. Lubię wracać do tych starszych kawałków, nawet jeśli są smutne a ja szczęśliwa >.<.

NUTKA:

 Dedis - Nigdy Więcej (Prod. Tune Seeker) Official Video 

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Dodane 20 WRZEŚNIA 2023
455
Photoblog.PRO worekchleba Spoko stylówka
23/09/2023 6:49:09
Photoblog.PRO xavekittyx A... dziękuję :).
23/09/2023 21:56:31
Photoblog.PRO melckor w tej koszulce wiadomo że ci bardzo twarzowo :) kajdan też masz słusznego rozmiaru , hot.
20/09/2023 19:50:12
Photoblog.PRO xavekittyx Fajnie, że się łańcuch spodobał. Lubię takie pokaźne biżuterie, bo żyję trochę tym co się nosi nie w Polsce a za granicą. I to trochę nietypowe, ale lubię takie łańcuchy i sygnety też, a to raczej dla facetów :).
20/09/2023 20:19:03
Photoblog.PRO melckor na podobnej zasadzie ja lubię lekkie srebrne pierścionki w takim elfickim stylu, często damskie mam kilka w kolekcji ale nie noszę bo za malutkie są. Oraz wisiorki najlepiej z kamieniami. Każdy z nas ma jednak ten pierwiastek męski i żeński i warto karmić i rozwijać oba by być całością wiec spoko że nie wstydzisz się być sobą, propsuje
20/09/2023 20:46:19
Photoblog.PRO xavekittyx Miło, że się rozumiemy :).
Ja kiedyś bardziej byłam sobą i miałam swój świat, z którego cząstkę nadal noszę. Ale jednak trzeba być w zgodzie z pracą i całym otoczeniem, by żyć. Pragnę pięknej przyszłości i mam wiele marzeń które chciałabym móc zrealizować, dlatego też obrałam inny kierunek w swoim życiu ;P.
Dziękuję za odwiedziny, dobre słowa, uznanie i życzę spokojnej nocki ^^.
20/09/2023 22:59:00
Photoblog.PRO damianmafia Zdecydowanie Hot :)
20/09/2023 16:03:08
Photoblog.PRO xavekittyx ❤️
20/09/2023 16:08:12
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.

Informacje o xavekittyx


Inni zdjęcia: Beskidy o poranku slaw300:) aiinspirationDZISIEJSZY WSCHÓD SŁOŃCA xavekittyxJa naciusia1989Bez monaikaMiejsca. emre21jesien playboymisjesien playboymisjesien playboymisjesien playboymis