photoblog.pl

Załóż konto

Hej :).

 

 

 

 

 

A siedzę sobie... luksus mięciutkiej sofy sprzyja dobremu nastrojowi ^___^.

 

My Little Pony fashion <3.

 

Bluza typowo tumblr.'owa. Taki kucykowy stajl od firmy Cropp :).

 

# black and rainbow outfit

 

 

 

Byłam dziś na spacerze i przy okazji na zakupach. Nie wiem który to już raz idę tym samym chodnikiem i ta sama osoba tak bardzo jest we mnie wpatrzona. Naprawdę mam coś w sobie wyjątkowego? ;)

 

Trzeba będzie rozpocząć prace nad kolejnym rysunkiem. Bo nie mam już żadnego do wykańczania. A skrobanie papieru kredkami i długopisem to idealny sposób by się oderwać od tego co wokoło. Mnie to wycisza, dając spokój. Jakiś czas temu dał mi ktoś pomysł na kolejny art i właśnie myślę nad tym. A w szczególności, że jest to bardzo ważna dla mnie osoba, to tym bardziej myślę <3.

 

W końcu przestałam robić treningi na raty. Trudno w to uwierzyć skąd biorę siły na to, by robić 150 powtórzeń na raz. Być może to zasługa silnych leków jakie od trzech dni biorę na przeziębienie. One są również o działaniu przeciwbólowym. A ogólnie od dużej ilości ćwiczeń czułam, że w pewnym momencie zaczęło mi w kolanach 'kilkać' i trochę zaczynałam czuć dyskomfort. Ale pomimo wszystko robiłam dalej. A teraz biorąc leki nie czuję nic i mogłabym ten trening zrobić nawet podwójny i bym nie czuła bólu. Serio. Ale już zdrowieję i nie wiem jak to będzie jak zejdę z tych leków. Albo dam radę na raz albo znów będę musiała ten trening na raty dzielić i robić 4 serie na dzień tak jak dawniej. Zresztą chyba dorzucę jeszcze pare innych ćwiczeń, bo chciałabym szybsze efekty. Muszę zjechać o jeden rozmiar w dół. Jak sobie pomyślę jak kiedyś osiągnęłam tą wymarzoną sylwetkę i potem wszystko poszło w diabły, to już nawet nie chcę myśleć  Co ja poradzę, że lubię być kruszyną i że większość moich ciuchów w szafie to najmniejsze rozmiary z rozmiarówek ;P.

BTW.: Znów zaczęłam oglądać filmy o osobach z ED. Obejrzałam już jeden cały i połowę drugiego. Ten pierwszy skończył się tragicznie. Ten drugi całkiem dobrze się rozkręca i są w nim wątki miłosne / a raczej ukazanie tego, że dzięki miłości można wygrać z własnymi problemami :).

 

Czekam całym serduszkiem na najbliższą sobotkę! :*

 

Ejjj... zajrzyj na mój tumblr. bo wleciały nowe posty:

https://xavekittyx.tumblr.com/ 

Boziuuu, naprawdę nie wiem dlaczego tam tyle 'pato obrazków' >.<.

 

 

NUTA NA DZIŚ:

 Tribbs - Dzieci wybiegły ft. Rollo 

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Kategoria:
Ave Kitty
Dodane 6 CZERWCA 2023
449
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.