Photoblog.pl

Załóż konto

KSIĘŻYCOWY ZACHÓD SŁOŃCA

Kategoria:
Fotografia
Wyświetleń: 517

Hej :).

 

 

 

 

 

Widoczek z mojego okna ^___^.

 

KSIĘŻYCOWY ZACHÓD SŁOŃCA - Ave Kitty Photography <3.

 

Ogniste barwy w parze z głębokim błękitem. To jest ta chwila kiedy końcówka dnia wita się z nocą ;).

 

# moon vibes

 

 

 

U mnie nic nowego. Wolnym czasem siedzę sobie spokojnie kolorując rysunek z Muminkami. Jak skończę to dodam. Zajmie mi jeszcze trochę, bo lubię dopracować najmniejszy szczegół i wygłaskiwać dokładnie kolory przy gradientach :).

 

 

Przygotowałam CYTATY / MYŚLI które notuję poniżej, bo wiele dla mnie znaczą:

 

"A kiedy widzę, jak jego niebieskie oczy patrzą na mnie, to nie chcę już nic więcej."

 

"Sprawiasz, że się śmieję, stanowisz dla mnie wyzwanie i kręcisz mnie jak nikt inny na świecie. Kiedy Cię nie ma, czuję, jakby brakowało mi czegoś naprawdę ważnego. Tak ważnego, że przestaję się czuć sobą. Nigdy dotąd nie miałam wrażenia, że ktoś może być częścią mnie. Ale Ty jesteś mój (...). Wiedziałam o tym od chwili kiedy się poznaliśmy. A ja jestem Twoja. Nie chcę należeć do nikogo innego."

 

"Dziwisz się, że Cię kocham. Widzę w Tobie to czego nie potrafię dostrzec w nikim innym. Sprawiłeś, że w końcu poczułam się kochana i dla kogoś ważna. Pozbyłeś się mojego załamania i najgorszych myśli w mojej głowie. I nie wmawiaj, że było inaczej."

 

"Kiedy znajdziesz kobietę, którą kochasz, bez pamięci, a ona kocha Ciebie, nawet z Twoimi słabościami i wadami, wszystko wskakuje na swoje miejsce. A jeżeli możesz z nią rozmawiać, a ona Cię słucha, rozśmiesza i zmusza do myślenia, sprawia, że widzisz, kim naprawdę jesteś, a przy niej jesteś kimś lepszym, byłbyś idiotą, gdybyś nie chciał spędzić z nią reszty życia."

 

"Owszem, nie zawsze jest łatwo. Bywają kłótnie, ciche dni, przykre sytuacje, chwile zwątpienia. Dopiero potem uświadamiasz sobie jak bardzo kochasz tą drugą osobę i mimo wszystkich przeciwności losu, mimo tego co ludzie powiedzą - Ty nadal chcesz z nią być i wiesz, że tylko z tą jedną osobą możesz być szczęśliwy tak naprawdę."

 

 

NUTA NA DZIŚ (bujam sie przy niej już od kilku dni, w końcu Warszawa to moje miasto):

 Kaz Bałagane - Jak żyć w WWA? 

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

Chciałabym już mieć tyle dziar na łapkach jak Kaz, ale w kolorach dwa bajkowe rękawy... prawy noc, lewy dzień. Wierzę w moc moich marzeń <3.

 

 

Przyjemnego wieczorka / udanej nocki / smacznej herbaci! :)

Wracam do swojego życia pełnego uczuć i szczęśliwych momentów, bo wstukując ten tekst musiałam się oderwać od tego wszystkiego na chwilkę i już zaczynam tęsknić <3.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.

Facebook fanpage