Photoblog.pl

Załóż konto

JESIENNA FOTO SESJA

Wyświetleń: 536

Hej :).

 

 

 

 

 

c.d. ^___^

 

JESIENNA FOTO SESJA Z MOJĄ DESKOROLKĄ <3.

 

# Hard To Forget tattoo & piercing

# skate weather   # fall vibes   # autumn

 

Rozpoczynam kontynuację zdjęć z okresu JESIEŃ 2022 :).

Na foto ja jestem ;P.

 

 

 

Piątek. Moje Marzenie widziałam Ciebie dziś. Ubrałeś się tak jak zawsze. Pięknie wyglądasz w tej swojej czapce z carhartt, taki szary kolor bardzo pasuje do Twoich oczu które tak bardzo mi się podobają. Ciepło było, ciepły dzień... zauważyłam, że kurtkę rozpiętą miałeś tak do połowy :).

Ty wiesz, ja zawsze jestem i będę po Twojej stronie. Czuję, że pasujesz bardzo byś był w moim życiu <3.

 

Tym wpisem czy też notką kończę rok 2022 na moim fotoblogu :).

Jaki był ten rok? Podsumuję, nie zagłębiając się w szczegóły. Pierwsze dni roku spędziłam na dbaniu o swój tatuaż i dbam o niego do dziś, bo to jak na razie jedyne cudo jakie mam i będę się starała by przemijający czas nie zmienił go w żaden sposób. Zaczęłam rozwijać swoje zdolności artystyczne i zaczęłam dużo rysować, dużo więcej niż kiedyś, zaczęłam wierzyć w siebie, moje marzenia stają się w moich oczach coraz bardziej osiągalne. Ten rok sprezentował mi deskorolkę którą pragnęłam mieć już od jakiegoś czasu i zaczęłam spędzać razem z nią swoje wolne od pracy chwile. Zmiany ogólnie, dużo się pozmieniało. Nawet jeśli chodzi o muzykę to słucham też takiej, która mnie kiedyś nie interesowała. Każdy z moich dni wygląda teraz inaczej jak kiedyś. Wyszłam z dawnej rutyny, co mi wyszło na dobre, choć trochę odczuwam brak rozmów o Rilakkumach. Teraz skupiam się bardziej na rozmowie o życiu i o przyszłości, o planach związanych z przyszłością i o czyichś perspektywach. Moją uwagę zaczęli przyciągać faceci, których będę szczera do bólu, wcześniej nie dostrzegałam ich w tłumie. Ja sama chyba też przeszłam w pewnym sensie metamorfozę i obecnie mniej rzucam się w oczy. Jem chyba zbyt dużo słodyczy, a tak bardzo tęsknię za byciem przysłowiową kruszyną, którą owego dnia może znów się stanę, kto wie. W moim życiu uczuciowym dużo się wydarzyło i pomimo, że nie mówię o tej osobie kim jest, kocham tego człowieka ponad wszystko i pomimo wszystko i dla niego wywróciłam mój świat do góry nogami - do szaleństwa jestem w niego zapatrzona i sama nie wiem do końca co tak naprawdę sprawiło, że to właśnie on skradł moje serce, ale tak wyszło, po prostu <3. Dla niego osamotniłam pół świata. Jeżeli ktokolwiek odczuwa brak mnie w swoim życiu jako osoby z którą się zaje*iście gada to rozumiem i zasyłam wirtualnego 'huga' dla każdego kto tak szczerze odczuwa braki ze względu na moją teraz już nie tak częstą obecność... łapcie ;D.

 

Obiecuję wrócić jeszcze w pierwszych godzinach Nowego Roku i dodać cosik zdjęciowego z Sylwestra. Jeżeli uda mi się cosik filmowego również nakręcić, to jak najbardziej wrzucę na Fejsa tak jak w ubiegłym roku dodałam pokaz fajerwerków, ewentualnie na YouTube - tam także jest możliwość, o czym dam znać :).

 

ŻYCZĘ SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ, WYJĄTKOWYCH CHWIL I GORĄCEJ ATMOSFERY, DOBREJ MUZY, TOWARZYSTWA PRZY KTÓRYM NUDY NIE ISTNIEJĄ. NIECH TO BĘDZIE WYMARZONY SYLWESTER I NIECH SIĘ SPEŁNIĄ TE MARZENIA KTÓRE PRZED OCZAMI BĘDĄ PRZYPOMINAĆ O SOBIE PATRZĄC W NIEBO PUNKTUALNIE O PÓŁNOCY! <3

 

Tego teraz słucham... MUZYCZKA NA DZIŚ:

 Yelawolf & Shooter Jennings - "Rock & Roll Baby" [MUSIC VIDEO] 

<kopiuj/wklej> w YouTube

Uwielbiam tego słuchać. Replay w nieskończoność. Głos Yelawolf'a jest taki delikatny i zmysłowy na tym klipie, uwielbiam. Wogóle to za wszystko jego uwielbiam <3.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
damianmafia Szczęśliwego Nowego Roku :)
31/12/2022 15:52:28
xavekittyx Pięknie dziękuję ^^ ... dla Ciebie również życzę tego samego :D.
02/01/2023 11:13:42

Facebook fanpage