Photoblog.pl

Załóż konto

Dzisiejszy widoczek i... KSIĘŻYC

Kategoria:
Fotografia
Wyświetleń: 480

Hej :).

 

 

 

 

 

Obie fotki z dziś ^___^.

 

KSIĘŻYCOWY, GRUDNIOWY, KOLOROWY ZACHÓD SŁOŃCA (28.12.2022) godzina 15:16 / widoczki z mojego okna - Ave Kitty Photography <3.

 

Myślę, że to już ostatni taki wyjątkowy zachód słońca w tym roku. Uwieczniłam na zdjęciach. Niech cieszy oczy :).

 

 

 

Środa. Pozytywnie, nawet bardzo :).

 

 

Tego teraz słucham... NUTA NA DZIŚ:

 10. popiół to kot x Leny Da Fam - R.I.P | Prod. Nobodyinfact 

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=NnwOlzNtKAs&list=LLt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw&index=1

Tak patrzę na tą okładkę płyty i stwierdzam, że 'wpadła mi w oczy' tą ilustracją. Świetna. Zupełnie ma podobne klimaty jak koszulka zespołu Bring Me The Horizon, ta fioletowa 'Zombie Hands'. Nie myślałam, że tego typu nawijki z gatunku rap potrafią mieć okładki w takim stylu. Odnalazłam się :D.

 

"[...]Miałem dziewczynę co dała mi miłość. I miałem ziomala co dawał mi przyjaźń. I wszystko runęło w momencie jakby nieistotne. Bo wiem co robili na tyłach. Od dawna za mną to g***o zakończyłem etap. I nie snuję się jakby dopadł mnie letarg. [...] Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. I mam się do kogo przytulić. Ale tutaj żeby spokojnie zasypiać trzeba też przytulić banknot. Niektórzy są tak biedni, że jedyne co mają to tylko pieniądze i żyją w iluzji, że pustkę wypełni im portfel. Świat się rozmienia na drobne. I chyba nie skończy się telenowela. W tym telewizorze nie każdy cię dobrze odbiera. Nadajesz na innych falach, to są zakłócenia. [...]"

 

 

 

Moje Marzenie <3.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.

Facebook fanpage