Photoblog.pl

Załóż konto

PEŁNIA ZIMNEGO KSIĘŻYCA

Kategoria:
Fotografia
Wyświetleń: 265

Hej :).

 

 

 

 

 

Zdjęcie zrobiłam dzisiaj ^___^.

 

KSIĘŻYC DZISIEJSZEJ NOCY (godzina 19:20) - Ave Kitty Photography <3.

 

# RAINBOW MOON   # ZIMNY KSIĘŻYC   # WILCZY KSIĘŻYC

# KSIĘŻYC PRZED YULE   # PEŁNIA ZIMNEGO KSIĘŻYCA

# PEŁNIA KSIĘŻYCA DŁUGIEJ NOCY   # DĘBOWA PEŁNIA

 

Nie każdy o tym wie, ale dzisiejsza noc jest bardzo wyjątkowa i znacząca. Taka noc przypada tylko raz na rok. Dlaczego? Bo to jest już ostatnia pełnia księżyca w tym roku, będąca niezwykłym zjawiskiem na niebie, do którego obserwacji nie trzeba specjalistycznego sprzętu. Ale to nie tylko przepiękny widok dla oczu. Podobno nasi przodkowie wiele lat temu przypisywali tej pełni magiczną moc. Wyczytałam gdzieś nawet, że to zapowiada pozytywne zmiany. Dla mnie np. osobiście oznacza to skierowanie się na nową drogę życia, przy czym rozpoczęcie spełniania swoich marzeń. Grudniowa pełnia księżyca tym razem odbywa się w znaku Bliźniąt (mam kogoś ważnego dla mnie z pod tego znaku i myślałam o tej osobie gdy fociłam), ale będzie miała zdecydowany wpływ na wszystkie znaki zodiaku biorąc pod uwagę ich samopoczucie. Jak to pełnia, może powodować bezsenność czy też wahania nastroju. Nie warto w tym czasie podejmować ważnych decyzji ;).

Miałam dość dobre warunki pogodowe na sfotografowanie tego zjawiska. I to nie ściema, że ta pełnia księżyca jest zwana zimną, bo od focenia mi dłonie tak zmarzły, że ich nie czułam przez chwilę. Ale warto było uwiecznić, tym bardziej, że ja jestem wielbicielką księżyca i widać to po mnie hah... wiadomo już dlaczego mój kociak jest otoczony księżycami, ten sphynx, moje wieczne cudo będące odzwierciedleniem mnie w postaci kota ^^.

Chmury szybko płynęły po niebie, stąd też powstał ten efekt wokół księżyca, którego blask naprawdę w rzeczywistości miał intensywnie zauważalne tęczowe kolory - co mi się mega podoba i w sumie każda z pełni mogła by być tak cudowna kolorystycznie jak z jakiejś baśni *.*.

 

 

Czwartek. Mało spałam. Trzeba było wstać z samego rana. Teraz ogólnie już od dłuższego czasu budzę się wcześnie. Tak mi się ułożyło życie. Ale nie narzekam, wręcz przeciwnie, każdego dnia budzę się ze świadomością, że na świecie jest ktoś kto nawet w chwili kiedy nie jest blisko mnie to potrafi sprawić, że całodobowo nie opuszcza mnie radość. Dziękuję Tobie za to Moje Marzenie <3.

 

 

MUZYCZKA NA DZIŚ (znów mój 'ulubieniec', ale tą piosenkę to chyba naprawdę najbardziej przytuliłam do swojego serca):

 The Rasmus - Stranger (Official Video) 

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

"[...] Tonight [...] I wish I had someone to guide me. And pull me up. [...] Stranger. [...]I will love you. [...] I don't know you. But it's all right. Let me show you heaven. [...] Somehow I feel like I've known you all my life And we have been together since the dawn of time and I've been missing vital pieces of the puzzle You might be the answer. [...] I [...] love you. [...]"

 

 

Życzę... MILUSIEGO PIĄTECZQ !!! :)

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.