Photoblog.pl

Załóż konto

MÓJ NOWY RYSUNEK 'DIGITAL ART'

Wyświetleń: 410

Hej :).

 

 

 

Takie też komiksowe style potrafię ^___^.

 

Moje nowe dzieło - DIGITAL ART 'made by myself' ... jedna z chwil mojego życia zamknięta w rysunku <3.

 

Rysowałam ten art przez sobotę wieczorem i dzisiejszą niedzielę. Ukończyłam i postanowiłam wrzucić :).

Co przedstawia? Mój sobotni wieczór (03.12.2022) około godziny 16:00, podczas którego byłam w podróży przejeżdżając tramwajem obok znanego centrum handlowego Galeria Północna. To był wyjątkowy moment i starałam się odzwierciedlić na rysunku cały real jaki mi został w pamięci. W szybie widać odbicie mojej osoby. Resztę pozostawiam dla siebie <3.

 

Moje Marzenie jesteś tak cudowną osóbką <333.

Łap nutkę ode mnie:

 $atori Zoom - CARHARTT [Official Music Video] 

Ty też lubisz carhartt'a, tak jak i ja, a akurat taką znalazłam piosenkę ^^.

Wiesz, ja nie mam pojęcia czy wszystkie z tych piosenek jakie znajduję na YouTube są również na Spotify. Ja nie korzystam ze Spotify. Także jak co, to wklejaj te tytuły co wyróżniam/zakreślam w YouTube ;D.

Możesz posłuchać też tego:

 Adam Calhoun - Huck Fosier (Official Music Video) 

To jedyne z rapowych jakie ostatnio u mnie leciały >.<.

Trzymkaj się, tulkam Ciebie <3.

 

Piątek szybko i pozytywnie mi zleciał :).

 

Sobota była dość wyczerpująca, aczkolwiek mogę podsumować, że bardzo udana. Padał śnieg u mnie w Warszawie. Jestem naprawdę zadowolona z tego dnia. Wracając do domu z miasta miałam dużo przemyśleń. Z tą powrotną podróżą wiążę bardzo miłą dla mnie sytuację, która dała mi dużo artystycznej weny. Dla kogoś mój rysunek na pewno będzie mam nadzieję miłą niespodzianką ^^.

 

Niedziela. Słucham piosenek Lauriego. Ta mi się szczególnie podoba... MUZYCZKA:

 Lauri Ylönen - Taivaan kartta 

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=gkooEQQsfao&list=LLt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw&index=5 

Ja jeszcze zanim zaczęłam się kochać w Laurim jako w piosenkarzu, to sama ubrałam piórka we włosach - ale to było dawno, wiele lat temu, w trzeciej klasie szkoły podstawowej mając zaledwie 8 lat / czyli to było około 19 lat temu jak te pióra we włosach lubiłam. Pamiętam ten dzień. Fotograf wtedy przyjechał i robił uczniom zdjęcia, a ja po jednej stronie miałam troszku różowych piór we włosach / po drugiej niebieskich. Mam pamiątkowe foto (bardzo korzystne), ale nie wiem czy kiedykolwiek je dodam, przez moją nieśmiałość do czasów jak wyglądałam kiedyś. Te piórka ogólnie to był gratis do czasopisma. A potem dopiero sobie Lauriego upatrzyłam jako osobę, za którą szalenie lecz w skrycie podążałam. Nikomu nie mówiłam kiedyś, że to jego lubię najbardziej. Będąc młodsza nie lubiłam zwierzać się z tego co mi się podoba, w czym lub kim się kocham. Teraz niektóre sprawy wychodzą na jaw i powoli odkrywam to co skrywałam niegdyś w swojej osobie. Po latach w końcu narysuję Lauriego i to tak od serca najlepiej jak potrafię, bo wiadomo, to już tak wiele lat jestem w niego wpatrzona <3 ;P.

 

"SUN LUOKSE RAKKAIN  /  "CHODŹ DO MNIE KOCHANIE

EN VOI SUA UNOHTAA"  /  NIE MOGĘ O TOBIE ZAPOMNIEĆ"

 

To jedne z ostatnich wersów tej piosenki. Bardzo mi się zapisały w sercu, więc notuję je również tutaj w oryginalnym języku (fińskim) wraz z polskim tłumaczeniem.

 

Pozostaje mi życzyć PRZYJEMNEGO PONIEDZIAŁKU! :)

 

BTW.: 6 grudnia jest szczególny dzień, to już niedługo, MIKOŁAJKI ^^.

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.