Photoblog.pl

Załóż konto

JESIENNA FOTO SESJA

Wyświetleń: 566

Hej :).

 

 

 

 

 

c.d. ^___^

 

JESIENNA FOTO SESJA Z MOJĄ DESKOROLKĄ <3.

 

# Hard To Forget tattoo & piercing

# skate weather   # fall vibes   # autumn

 

Deskorolka przydatna rzecz. Zawsze można na niej usiąść :D.

 

 

 

Piątek. Praca, potem małe wieczorne zakupy, późny powrót do domu. Dobrze, że przynajmniej temperatura była spoko i nie odczułam bym zmarzła. Nocą rysowałam sobie przy nutach Gigi D'Agostino :).

 

Sobota. Obudziłam się późno. Przesiedziałam trochę przy laptopie na oglądaniu tatuaży w necie, by stworzyć swój następny projekcik dla siebie na przyszłość. Chciałabym w nadchodzącym roku zrobić kolejną dziarkę. Mam tak dużo pomysłów i marzeń w tym temacie, że sama nie wiem który z upragnionych motywów zrealizować wpierw. Moje koto za niedługo w grudniu będzie miało swoje pierwsze urodzinki, kończy roczek i nawet tego nie widać, ale już tak długo jest częścią mnie i chociaż jest bajkową istotką a nie żywym kotem, to kocham go ponad wszystko... bynajmniej on będzie ze mną zawsze, nigdy mnie nie opuści, aż do końca świata będzie ^^.

 

Moje Marzenie tulę Ciebie jak zawsze serdecznie <3.

Wiesz co, ja serio kupię identyczną czapkę jak Twoja. Nie wiem co mi się spodobało w tych czapkach carhartt, ale to chyba dlatego, że Ty w nich tak cudnie wyglądasz. Może na święta dostanę jakieś promki od firm, bo po co miałabym przepłacać ;).

 

BTW: Na moim tumblr. nowe posty, po szarościach zawitały kolory i bajkowy klimat, ostatnio dużo mojej aktywności 'tam', LINK:

https://xavekittyx.tumblr.com/

 

 

CYTAT NA DZIŚ:

 

"Jeśli czegoś gorąco pragniesz

.

cały wszechświat sprzyja potajemnie

.

twojemu pragnieniu."

 

Paulo  Coelho

 

Awww... naprawdę, pragnienia mają w sobie taką moc? Bo jeśli to była by prawda, to by oznaczało, że WSZYSTKO JEST MOŻLIWE I WSZYSTKO JEST DO OSIĄGNIĘCIA. Pozostało mi w to wierzyć. Mam takie jedno największe pragnienie i to jest takie pragnienie, którego nawet nie da się kupić za pieniądze, nie wszystko można kupić, to nie jest pragnienie materialne, to nie jest rzecz, to dużo więcej i dotyczy mojego szczęścia <3.

 

 

TEGO SŁUCHAM... MUZYCZKA:

 Post Malone - Love/Hate Letter To Alcohol w. Fleet Foxes (Official Lyric Video) 

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

"[...] you're the only way [...] my love [...]"

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.