Photoblog.pl

Załóż konto

BAJKOWE OBLICZA JESIENI

Kategoria:
Fotografia
Wyświetleń: 361

Hej :).

 

 

 

 

 

Foto wykonane 09.10.2022r. Były wtedy jeszcze cudne kolorki, oj były ^___^.

 

Back to AUTUMN ... BAJKOWE OBLICZA JESIENI - Ave Kitty Photography <3.

 

W roli głównej 'sumak octowiec' :).

 

 

 

Niedziela. Postawiłam swoje pierwsze kreski rozpoczętego rysunku przedstawiającego wokalistę zespołu 'The Rasmus' jakim jest Lauri. Jakieś tam zarysy są, ale zbyt mało by focić. Oczywiście będę kontynuowała i mogę zrobić jak poprzednio zdjęcie mojej pracy bez kolorków. Trochę mnie czeka 'głaskania' z tym, bo nie przerysowuję dokładnie jakiegoś tam zdjęcia Lauriego, tylko bazuję się na setkach jego zdjęć i rysuję go w swojej zaprojektowanej pozie. Skopiować cosik to by była prosta sprawa, ale wyobrazić sobie daną postać tak jak by zapozowała inaczej niż na wszystkich innych fotach to już 'wyższa szkoła jazdy'. Nawet fryzurę jemu dopracowałam, będzie zadowolony chociażby to tylko rysunek... ale ja lubię i każdy lubi 'widzieć swój własny obraz przedstawiony w jak najlepszym świetle'. Nie wiem kiedy skończę. Ostatnio mi się miesiąc ciągnęło z rysunkiem, bo mam też dużo innych zajęć niż tylko rysowanie na co poświęcam część swoich wolnych chwil  ;).

 

Poniedziałek. Jak to początek nowego tygodnia. Trudno się było przełączyć na normalny tryb i zebrać siły, ale dałam radę. Najgorsze te mroźne powietrze z rana kiedy jest się poza domem >.<.

 

Wtorek. Moje Marzenie zobaczyłam Ciebie. W szarej czapce szedłeś tej carhartt i w kurtce tej co ostatnio z tym milusim uroczym futerkiem przy kapturze. Ja już świata poza Tobą nie widzę, tak mi się podobasz <3.

A Twoja dzisiejsza nuta, to posłuchałam sobie. Fajnio, że jest nutka od Ciebie, tak zawsze mega miło mi się słucha wiedząc, że to cosik Twojego. Poczytałam pod nią komenty na YT. Wiele osób ma do niej sentyment. Słuchali jej gdy byli dużo młodsi i im się przypominają stare pozytywne czasy, podczas gdy teraz mają coś koło 39 lat. Podobno jak ta muza była 'na czasie', to jeszcze telefonów komórkowych nie było i internetu. Kiedyś ludzie żyli wspólnymi spotkaniami. Teraz jest era życia bycia online. Fajnie było kiedyś, naprawdę. Bynajmniej było więcej szczerych przyjaciół i wiedzieli o sobie wiele nawzajem. A teraz takie czasy, że większość znajomych ma się daleko i są z neta, często trudno o spotkania, a kontakt online to nie to samo. Ja nie znam 'tamtych' czasów. Ale Ty coś tam o nich wiesz i to na plus jak tak :).

Ja ostatnio takich słuchałam, jak chcesz też możesz posłuchać:

 Koćko RPW- A ty Idź (Prod. ZKO Beats) 

 Bonus RPK ft. Sokół & Hinol PW - CO SIĘ DZIEJE?! prod. Wowo & MeduzaBeats 

 Arne - Miałem nie palić (prod. Ramzes) 

 Wujo feat. Majki - wwa [Official Video] 

<kopiuj/wklej> wyróżnione w YouTube

 

Lecę na ciacho, życząc miłego wieczoru ^^.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
bejunkie wow to foto jest magiczne! kocham je :D
23/11/2022 14:17:29
xavekittyx To miło, że tak uważasz. Dziękuję :).
23/11/2022 19:58:17