Photoblog.pl

Załóż konto

BIAŁE CHMURY NOCĄ

Kategoria:
Fotografia
Wyświetleń: 256

Hej :).

 

 

 

 

 

Foto zrobione 20.09.2022 r. ^___^.

 

BIAŁE CHMURY SUNĄCE PO NOCNYM NIEBIE - Ave Kitty Photography <3.

 

Godzina 21:10 za moim oknem. Nie mogłam przepuścić takiego zjawiska bez uwiecznienia go na zdjęciu :).

 

# white clouds in the night sky

 

 

 

Moja sobota to Ty i myśli o Tobie. Żyję tym Twoim ostatnim zdjęciem i kocham je ponad wszystko. Jest takie piękne. Ty tak jak byś piękniał z dnia na dzień <3.

Wiesz, jak ja bym chciała coś zrobić. Coś co by mnie przybliżyło do moich marzeń, do Ciebie, do jednej jedynej osoby na świecie, która daje mi swą osobą tak wiele poczucia szczęścia. Ale ciężko mi o jakikolwiek pomysł. Wyżywam się na rysunkach, bo rysowanie ukaja mnie i relaksuje. Nadal siedzę nad artem z wokalistą 'Overtime' ... może się spodoba a może nie, nie wiem, ale dodam jak już postawię na nim swoje ostatnie kreski, to zobaczysz jak mi wyszło ;P.

 

MUZYCZKA NA DZIŚ:

 Blue October - I Hope You're Happy 

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

Ale ładnie tańczą na tym klipie. Też tak moglibyśmy. Może przyjdzie taka okazja, że spróbujemy [?] Pomyśl, życie jest takie krótkie ;D.

I wcale nie musimy umieć tańczyć. Chociaż ja myślę, że Tobie by to szło lepiej ode mnie. Stwierdziłam tak, bo Twój sposób chodzenia jest tak samo wyjątkowy jak taniec. Po prostu byśmy się kołysali w objęciach, wpatrzeni sobie w oczy i upojeni chwilą. Już teraz gdy to piszę, to wyobrażam sobie jak mogło by być cudownie. Wzruszyłam się podczas gdy słucham tej piosenki, oglądam jej teledysk i piszę tą notkę tu na blogu. Powiedz mi nawet bez słów przepiękna istoto, czy kiedykolwiek ktokolwiek patrząc na Ciebie miał takie marzenia? Takie szczere marzenia? *.*

 

Potrafię czekać całe życie. Ale łaskawe Anioły nie pozwólcie mi bym czekała tak długo, bo nie zdążę się nacieszyć swoim szczęściem jeśli dostanę je w ostatnim dniu swojej egzystencji :(.

 

Nie wiem czy to już szaleństwo nie jest. Ale zakochany człowiek serio nie potrafi zrozumieć co się do niego mówi i zrobi wszystko co tylko może by ta wyśniona miłość była spełnioną miłością <3.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.