Photoblog.pl

Załóż konto

KTO CHCIAŁ I MÓGŁ TO SKORZYSTAŁ

Kategoria:
Inne
Wyświetleń: 325

Hej :).

 

 

 

 

 

Akurat jechałam dziś, to pomyślałam, że sfocę te info ^___^.

 

EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU 2022 <3.

 

Przypominałam wcześniej na swoim fotoblogu, że będzie taka okazja. Co roku tego samego dnia przypada to 'święto' i kasowniki nie są czynne. Ale to oczywiście dobre jest jak najbardziej, jeśli się nie ma wykupionego biletu długookresowego :).

 

# Warszawa   # ZTM   # 22 września

 

 

 

Czwartek. Czarna czapka tym razem, a do tego pod kolor czarna koszulka, plus szara bluza z kapturem i ta sama kurtka co ostatnio - to Ty moje marzenie z dziś. Nie wiem co możesz mieć w sobie, ale za każdym razem jak Ciebie widzę, to coraz mocniej pragnę Twojej osoby w moim życiu <3.

 

Przebudziłam się z samego rańca. Zabiegany dzień. Można powiedzieć, że byłam w trzech różnych miejscach, trzech różnych miastach. Serio. Ale dało radę. I to wcale nie dlatego, że dzisiaj można było jeździć za free. Po prostu tak się złożyło. Nie miałam zbytnio czasu na nic. Nie ugotowałam domowego obiadu, bo mnie nie było w domu tyyyle godzin. Na mieście byłam, obijałam się po restauracjach. Odwiedziłam nawet nowo otwarte 'MAX Premium Burgers'. Polecanko. Zresztą przeważnie wszyscy to chwalą. Na niebie ukazała mi się liczba 13. To był po prostu nietypowy układ chmur, no ale wiadomo, że trzynastka ma znaczenie. A ową trzynastkę dostrzegłam czekając na przystanku autobusowym niedaleko cmentarza. Brzmi 'creepy', no ale tam akurat się przesiadałam i nie było innego wyjścia. Chyba to są jakieś znaki, bo ciągle ostatnio się coś dziwnego dzieje u mnie. Wróciłam niedawno. Zmęczona, ale tylko troszkę. Teraz już się noc zrobiła. Będę chciała jeszcze posiedzieć nad rysunkiem który zaczęłam wczoraj. Portrecik szkicuję faceta, który mi się bardzo podoba i jest wokalistą grupy muzycznej OverTime. Powinnam się zająć zleceniami, ale no gościu tak mnie zauroczył, że jak się napatrzyłam na niego na klipach, to tak usiadłam i do rysowania się zabrałam ;D.

 

'The Rasmus' będą w Warszawie 12 października. Ależ się cieszę ^^.

 

Z takich ciekawostek: jutro początek Łódzkiego Festivalu Światła. Ta 'magia' na ulicach - coś cudownego i niecodziennego ;).

 

Tak wiele się dzieje. Hmmm... a ja mam wrażenie jak by się nic nie działo, jak by się nic nie posuwało do przodu, jakbym stała w miejscu i tylko przyglądała się na to jak toczą się życia innych XD.

 

Czy jestem szczęśliwa? Ja wprawdzie nadal nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie nawet sama sobie. Jestem i nie jestem :P.

Prawdziwe szczęście mają Ci, którzy coś tam osiągnęli, jakiś tam etap, którzy co najważniejsze mają na co dzień swoją drugą połówkę i wiedzą, że każdego dnia mogą liczyć jej na kochane słowa. Chciałabym tak. Jeśli to wogóle możliwe, jeżeli chodzi o mnie. Sama nie wiem jak mi się ułoży i czy kiedykolwiek będę szczęśliwa na tyle, bym mogła to nazwać 'pełnią szczęścia'. Być zakochaną to nie to samo co być przy kimś zawsze i dzielić z tą osobą każdą chwilę codzienności. Bycie zakochaną sprawia dyskomfort, bo to tylko zakochanie. To jest trochę cierpienie, bo by się chciało dużo więcej niż się ma. Bycie zakochaną to początek czegoś, co wcale nie musi być przyszłością, ale może nią zostać jeśli dwojga osób się na to zdecyduje. Bycie zakochaną to bycie pomiędzy niebem a piekłem. Jestem zakochana. Ale to zakochanie daje mi zarówno radość jak i smutek. Jestem szczera sama ze sobą i z całym światem >.<.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
annna97 ja spacerki miałam :)
23/09/2022 11:29:13
xavekittyx Spacerki zawsze spoko przy dobrej pogodzie :).
23/09/2022 17:26:31