Photoblog.pl

Załóż konto

Czy tylko ja to widzę? *.*

Kategoria:
Fotografia
Wyświetleń: 326

Hej :).

 

 

 

Foto dzisiejsze ^___^.

 

BELIEVE IT OR NOT ... to co zobaczyłam zaskoczyło mnie i w dodatku TAKI WIDOK MAM W TEJ CHWILI ZA OKNEM... serio wygląda jak CREEPY zombie duch misia CARE BEAR z odgryzionym jednym uszkiem - Ave Kitty Photography <3.

 

No to coś bardzo ciekawego dzisiaj wrzucam. Ja bardzo często fotografuję widoki z okna, ale nigdy o tej porze roku nie zwróciłam szczególnej uwagi na te drzewa z tak bliska. Akurat dzisiaj dostrzegłam to coś nadzwyczajnego dając mocny zoom na aparacie. Być może uwidoczniła się ta postać zombie misia z racji tego, że słońce dość wyjątkowo oświetlało liście, z których niektóre łapią już z lekka jesienne kolory złocistości wyróżniając się z pozostałych, a niektóre były w cieniu, a niektóre opadły już i stąd te pustki między liśćmi. Z początku myślałam, że jest to tylko czaszunia, ale po dłuższym wpatrywaniu się dostrzegłam dalszą część elementów postaci którą jest ten misio w klimatach horroru. Jak się okazuje natura jest świetną artystką. A może to znak jakiś? Bo mi się pierwszy raz tak przytrafiło zobaczyć takie hmmm... jak dla mnie cudo :).

 

 

Środa. To byłeś Ty moje marzenie. Znam Ciebie nie od dziś, zawsze poznam. Ta sama szara czapka co wczoraj, ta sama kurtka, plus do tego szara bluza z kapturem idealnie dobrana pod kolor czapki, a pod tą bluzą biała koszulka. Piękny i wymarzony. Tylko ta nieśmiałość - ja nie jestem w stanie sama jej pokonać. Ale wiedz, że cho*ernie mi zależy. Wiedz, że pomimo wszystko chodzę Twoimi drogami, Twoimi ścieżkami. Wiedz, że póki oddycham powietrzem na tym świecie, nigdy się nie poddam w osiąganiu marzeń - a Ty jesteś jednym z nich. Zawdzięczam Tobie wiele i wiem, że jesteś tym, któremu będę mogła zawsze zaufać w pełni. Możesz być dla mnie kim zechcesz. Ale bądź. Bo nie ma nigdzie nikogo identycznego jak Ty, a nawet gdyby był, to nie zastąpił by mi Ciebie w stu procentach. Masz ode mnie te sto procent. Myślę, że w Twoim życiu nie będzie już takiej osoby jak ja - tak bardzo zawziętej, wiernej i oddanej. W mojej osobowości te trzy cechy są aż przesadnie ugruntowane. Tylko, że jeszcze tak na prawdę nikt nie był w stanie docenić moich starań. Ty sobie nawet nie wyobrażasz jak ja bardzo potrafię się starać. Za swoje starania w dążeniu do celu już wiele razy zapłaciłam brakiem honoru. Tak było. Więc pomyśl, że jeżeli my oboje byliśmy i jesteśmy niedoceniani, to lepiej trzymać się blisko by było raźniej pokonywać przeszkody i zwyciężać. Wybrałam Ciebie, bo masz w sobie to coś co ja mam w sobie, coś co wielu innym osobom bardzo przeszkadza. To jest coś niewidocznego, ale jest w nas, czuję to. To jest część nas i musimy z tym żyć. Tacy już jesteśmy. To nie jest wada. To jest tylko to, że jesteśmy inni od reszty - inni, mam na myśli wyjątkowi. Tego nie da się opisać. To jest aura człowieka. Odrzucili nas, nie pasujemy do nich. Nie zmienimy tego. Nic na to nie poradzimy. Ja zauważyłam, że po prostu żyjemy tak samo i trwamy w tym samym okrutnym świecie. Dobrze, że nie jestem z tym sama. Dobrze, że odnalazłam Ciebie. Jest mi lepiej z tym żyć, że jest ktoś taki jak ja. Dziękuję, że po prostu jesteś. Mam nadzieję, że będziesz zawsze, że nic się nie zmieni nigdy na gorsze. Myślę, że mnie rozumiesz. Trzymkaj się i wpadaj tu co jakiś czas, to masz gwarantowane, że przeczytasz coś bardzo miłego ode mnie <3.

 

MUZYCZKA NA DZIŚ (moje ostatnio przesłuchane / wokalista me gusta):

OverTime - Hey Now (Official Video)

OverTime - Say What's Real (Official Music Video)

OverTime - Carousel (Official Music Video)

OverTime - Hunger In My Stomach (Official Music Video)

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

Dorzucam też... NUTKA której słucham na okrągło od wczoraj:

ADEK WWA ft. KRAJNIK - TATTOO (prod. M.C.)

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

"[...] Dziary są moim nałogiem i nadal chcę jeszcze więcej. Se wzór wybieram i robię. Tu w pracy wkładają serce. Każdy ma jakieś znaczenie. Pomysły daje mi dusza. Dla Ciebie znowu podziemie. Dziś przebieramy tu w tuszach. Dawaj dawaj dawaj, chcę kolejny, jeszcze więcej. To mój nałóg, moja sprawa. Wzory pokrywają ręce. Weź mnie dziaraj, nie przestawaj, tak mi podpowiada serce. Jak z narkotykami sprawa, będziesz wracał coraz częściej. [...]"

 

Zapraszam do pooglądania tego co mnie kręci na moją stronkę na TUMBLR:

https://xavekittyx.tumblr.com/

 

 

Wszystkiego milutkiego, pozytywnego i pogodnego! :)

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.