Photoblog.pl

Załóż konto

*MOJE STAJLOWE BIŻU*

Kategoria:
Moja szafa
Wyświetleń: 313

Hej :).

 

 

 

Czyściłam i polerowałam dzisiaj swoje biżu, także pomyślałam, że sfocę ^___^.

 

Mój ulubiony zestaw pierścionków/sygnetów <3.

 

Jedyny pomysł jaki miałam, by było cokolwiek widać detale, to właśnie taki z takowej perspektywy. Może kiedyś zrobię lepsze, ale teraz miałam chęci zrobić cokolwiek. Grunt, że wszystko jest ostre jak żyleta i że macro w aparacie mnie nie zawiodło ;P.

Jestem nietypową dziewczyną, lubię sygnety nie tylko u facetów, ale u siebie też :3.

Ten z czaszką mam już jakieś 8 lat z H&M :D.

Pozostałe to gromadka prezentów jakie przybywały z czasem :).

AS PIK to ostatni z prezentów. Z Łodzi przywędrował kurierem do mnie do Warszawy. Jest prześliczny i oczywiście pamiętałam, by pokazać go... dziękuję z całego serduszka, przy czym wierzę, że przyniesie mi to SZCZĘŚCIE, którego najbardziej pragnę :*. Tak poza tym w Łodzi pięknie będzie, bo już niebawem 23 września początek 'Light Move Festival', także centrum miasta zapowiada się zjawiskowe, kolorowe i bajeczne - a takie klimaciki czy też wizualne atrakcje lubię podziwiać najbardziej :D.

 

 

Sobota i niedziela miło mi zleciały. Towarzyszyły mi cztery gatunki ciasta wraz z pozytywną atmosferą. Ogólnie tak ciepło i rodzinnie było. Wypoczęłam po całym tygodniu. Uśmiechałam się dużo, choć moje wnętrze jak zawsze wypełnia tęsknota i miłość. Wprawdzie to bez znaczenia czy dzieli ludzi duża czy też mała odległość / bez znaczenia co ich dokładnie łączy / ale jest takie coś, że chciało by się być całą dobę każdego dnia przy kimś kto znaczy dla nas wiele, a może i nawet więcej niż tylko wiele. Ja właśnie mam takiego kogoś na tym świecie, kto znaczy dla mnie naprawdę dużo, w kim widzę dużo. Myślałam o tym kimś bardzo. Uzależniłam się od tej osoby bardzo i to do tego stopnia, że idę jej śladem, nabywam jej nawyki - te dobre i te złe także. Ja już nie panuję nad tym. Jego oczy, jego cała osoba: poszłabym za nimi / za nim nawet w najgorsze piekło. Zrobiłabym to, odważyłabym się, nawet jeśli nie było by już możliwości powrotu. Ja w swoim życiu zrobiłam tak wiele bezpowrotnych spraw, miałam nawet sytuacje że znalazłam się 'o krok od końca', ale wstałam, otrzepałam się z cierpienia, żyję i jestem sobą pomimo wszystko. Dlatego też nie mam w sobie barier, by znów 'postawić wszystko na jedną kartę'. Oby to była ta 'właściwa karta'. I nie, nie wyjmę jej z rękawa, bo przeznaczenia nie da się oszukać. O ile los będzie mi sprzyjał, to powinno być dobrze <3.

 

Poniedziałek jak to poniedziałek. Mało kto lubi po weekendzie iść do pracy. O tyle dobrze, jeśli chodzi się tylko wtedy kiedy są zlecenia i kiedy jest się potrzebną. Ja tak mam. Achhh... zleciał mi jakoś ten pierwszy dzień nowego tygodnia i nie miałam szczególnych powodów, by określić, że 'dobrze'. Po prostu zwyczajnie, znośnie, przeciętnie :P.

 

Jeden z moim ulubionych zespołów, który lubię bardzo od niedawna, wydał nową piosenkę. Jaram się tą nową, ale ogólnie lubię wszystkie jego piosenki. Żeby nie było, zapodaję jako NUTKA NA DZIŚ:

Blue October - Where Did You Go I'm Less of a Mess These Days

<kopiuj/wklej> w YouTube

Bym się chętnie z tym wokalistą na zakupy wybrała i nie tylko na zakupy. Mój typ haha... z takim to bym mogła jechać przed siebie gdzieś albo do nikąd i przegadać nawet trzy doby pod rząd. Serio uwielbiam go i ma jak dla mnie mega przyjemny głos, który słychać super na tej piosence której słucham często przed snem (taka spokojna i wyciszająca jest jak kołysanka):

Justin Furstenfeld - Morning Everything

<kopiuj/wklej> w YouTube

Możliwe, że jeszcze kiedyś go narysuję znów. Zrobiłabym to nawet od teraz, ale czasu mało. Jeżeli chodzi o artystyczne prace to mam sporo prywatnych, przy których obecnie siedzę i daję max tego co potrafię. A takie dla siebie dowolne to zapewne pod koniec tego roku zacznę znów cokolwiek szkicować, o ile nie wypadnie mi cosik ważniejszego :).

 

Życzę udanego wtorku! :)

 

Tymczasem ja będę spoglądała w księżycowe niebo, pełna nadziei... , że to wszystko o czym myślę i czego tak mocno pragnę się spełni <3.

 

BTW: Na moim TUMBLR. przybyło sporo nowych rzeczy:

https://xavekittyx.tumblr.com/

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.