Photoblog.pl

Załóż konto

PIERWSZE KOLORY LIPCA

Kategoria:
Fotografia
Wyświetleń: 333

Hej :).

 

 

 

 

 

Zdjęcia dzisiejsze ^___^.

 

1 LIPCA i pierwsze kolory na niebie w tym miesiącu - widoczki złapane o godzinie 3:37 (pierwszy) i 3:49 (drugi) - Ave Kitty Photography <3.

 

Nie było ogniście. Typowe pastelki, ale też ładne. Trochę się naczekałam przy oknie z aparatem, by uchwycić jak najlepszy moment >.<.

 

 

 

To takie magiczne, gdy noc przenika w dzień. Często to widzę. Kiedy myślę o Tobie, sen nie przychodzi, a doba zyskuje inny wymiar wydłużając się o kolejne kilka/kilkanaście godzin. Nie wyobrażasz sobie jak bardzo wtedy tęsknię. Odkąd pojawiłam się na świecie, nie spotkałam cudowniejszej osoby. Wyznałam to najbliższej rodzinie i są zaskoczeni tym. Oni by się nigdy nie spodziewali, że mogłabym gustować w Tobie. Z jednej strony martwią się, że gdybym wyjechała to zostaliby sami a lubią spędzać ze mną czas. Z drugiej strony bardzo się cieszą, że w końcu zmieniłam się na lepsze z tym co mi się podoba i że zaczęłam myśleć o życiu rozsądniej. Może i wyjadę, kto wie. Już tak było kiedyś, że wyrwałam się spontanicznie z domu, spakowałam torby, wsiadłam w busa i przejechałam nim ponad 400 km do innego miasta, w którym mogłam ułożyć sobie życie mając nawet propozycję pracy ale musiałam odmówić bo przecież jak miałabym się zatrudnić skoro planowałam wrócić. Zresztą to nie była praca w której rozwijałabym swoje umiejętności, więc nie mam czego żałować. Marnowałabym się w takiej pracy z tym co potrafię robić perfekcyjnie i czego robienie sprawia mi przyjemność. Chyba się domyślasz w czym mogłabym być naprawdę dobra. Popisałam się już nie raz pokazując na co mnie stać. Jestem typem dziewczyny która jest wiele w stanie zrobić, jeśli jej bardzo zależy na czymś lub na kimś ;P.

 

Obczaiłam 'Ravekjavik'. Lubię. Fajnie tak się pobujać przy elektronicznej muzie. Mam ulubiony kawałek, ale nie znam tytułu. Nawet Shazam tego nie rozpoznaje. Na ostatnim festiwalu w Łodzi DJ miksował ^^.

 

 

CYTAT NA DZIŚ:

 

 "Be easy to love, 

.

 

 hard to break and 

.

 

 impossible to forget." 

 

~ JmStorm

 

 

Moje marzenia? Wszystkie się schowały. Widzę tylko Ciebie. Ale czekaj... czyżby to była prawda, że zakochany człowiek nie widzi nic wokoło, tylko tą jedną jedyną osobę? <3

 

PS: Zajęta jestem ostatnio. Sporo siedzę przy projekcie jaki rysuję. Wczoraj zaczęłam coś tworzyć i nie mogę się oderwać. Robię sobie jedynie przerwy na to co już po prostu muszę zrobić. To takie kreatywne zaprojektować cosik stylowego pod czyjąś firmę :).

 

 

UDANEGO WEEKENDU! :D

 

 

Ach... MUZYCZKA, niech będzie to:

Brennan Savage - Feed the Feeling (Official Video)

<kopiuj/wklej> w YouTube

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
dzwiekowyogrod Uwielbiam,kocham :D
03/07/2022 21:59:21
xavekittyx Milutko :). Dziękuję bardzo ^^.
03/07/2022 23:10:59
Photoblog.PRO sensesfail Cześć! Uwielbiam Twojego bloga, jest jedyny w swoim rodzaju. :) Pozdrawiam serdecznie. :)
03/07/2022 9:31:39
xavekittyx Bardzo mi miło. Dziękuję i również pozdrawiam :).
03/07/2022 18:09:59