Photoblog.pl

Załóż konto

DZISIEJSZY WSCHÓD SŁOŃCA

Kategoria:
Fotografia
Wyświetleń: 827

Hej :).

 

 

 

 

 

Zdjęcie z dziś ^___^.

 

PIERWSZY KADR W 2022 ROKU - Ave Kitty Photography (wschód słońca 03.01.2022) <3.

 

Godzina 8:35 rano. Widok z mojego okna :).

 

 

 

Chyba bujam w obłokach, albo jak te ptactwo próbuję rozłożyć skrzydła i wznieść się wyżej. Być może właśnie odnalazłam swój sens życia, drogę, to w czym jestem najlepsza. Póki nie spróbuję, to się nie dowiem. To kim chcemy być musi być powiązane z tym co lubiliśmy robić w dzieciństwie i co nadal jest dla nas fajną sprawą. Wiadomo, że na początku nigdy nie jest łatwo odnaleźć się w nowym miejscu, na nowym stanowisku, z nowo poznanymi ludźmi. Potem, z biegiem czasu przyzwyczajamy się do siebie, rodzą się przyjaźnie, atmosfera się ociepla :). 

 

Milutkiego poniedziałku! :)

 

 

PS: Myślę o Tobie @dawste nawet i tutaj, bo tak bardzo cieszę się, że w swoim życiu natrafiłam na Ciebie <3. A z Tobą dni i noce mijają tak prędko, lecz przyjemnie ^^. Dawidku Ty wiesz jak wiele nas łączy ze sobą <3. Chciałabym przeżyć ostatni miesiąc jeszcze raz <3. Jak zawsze kocham mocno i zasyłam gorące uściski :* :* :*.

 

 

 

MOJE STRONKI:

.

 FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

 INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

 BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

 TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

 IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

 MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

 YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
annna97 ładne niebo :)
06/01/2022 14:37:00
xavekittyx Było wyjątkowe :).
07/01/2022 2:21:52
dawste Ważne aby być spełnionym i gdy robi się to co się lubi wtedy jest się zadowolonym. Taki piękny widoczek a ty lubisz
sfotografować niebo i zawsze jest mega ładny efekt ^^ Te ptaki latają akurat i uchwyciłaś je w dobrym momencie. Kochanie ty moje wiesz jak mi milusio gdy piszesz tak przyjemnie na mój temat :* :* :* Kocham Mocno Ciebie Ania ❤️❤️❤️❤️
03/01/2022 22:07:11
xavekittyx Chciałabym w przyszłości połączyć swoje zainteresowania z pracą. Wtedy by się przyjemnie zaczynało każdy dzień, robiąc to co się lubi/kocha najbardziej. Ale to się okaże czy będzie mi pisane być do tego stopnia spełnioną ;).
Tylko poranek dzisiejszy był taki piękny. Potem się pochmurno zrobiło. Miałam te szczęście, że przebudziłam się wcześnie i skorzystałam, by podzielić się widoczkiem ^^. Cieszę się Dawidku, że podoba się Tobie <3. Bardzo dziękuję mój ukochany :*.
Mi też jest niezmiernie milutko... kiedy jesteś przy mnie i budzę Ciebie, Ty wstajesz zadowolony i pijemy razem gorące cappucino ❤️.
Kocham Ciebie bardzo i ściskam gorąco ❤️❤️❤️ :* :* :*.
03/01/2022 22:40:17
dawste Tego ci życzę Ania aby było pisane tobie ❤️❤️ Dobrze tak popatrzeć na widoczki smakuje razem nam najlepiej Kiciuniu
:* :* :*
03/01/2022 23:17:23
xavekittyx Mój ukochany Dawidek ❤️❤️❤️ dziękuję z całego serca :* :* :*.
03/01/2022 23:18:36