Photoblog.pl

Załóż konto

LISTOPADOWE KOLORY

Kategoria:
Fotografia
Wyświetleń: 675

Hej :).

 

 

 

 

 

Zdjęcie z dzisiaj ^___^.

 

LISTOPADOWE KOLORY - Ave Kitty Photography <3.

 

Spacerując znalazłam kolory, które przyciągnęły moją uwagę. Wokoło było pełno szaro-żółtych, uschniętych już liści które dają oznaki, że po jesiennych urokach już zgliszcza. A tu takie żywe barwy, jak tęcza. Ta roślina zawsze ma najbarwniejsze. Nie zastanawiając się długo, złapałam w kadr. I ot tak chęć do napisania notki szybko się znalazła :).

 

 

 

Chciałabym być tu częściej. Chcieć a móc to ogromna różnica. Zawsze znajdzie się coś ważniejszego, na czym bardziej mi zależy. Są sprawy, które nie mogą czekać. I w sumie wszystko zależne jest ode mnie. Tyle ile włożę serca i pracy w to co mam do zrobienia - tyle samo, a może nawet więcej dostanę w zamian. Liczą się efekty. Samo nic się nie posunie do przodu, jeśli nie będę dążyła. Więc staram się tak mocno, jak tylko potrafię. Pochłania mi to czas. Dni lecą jak szalone. Bywa, że czuję się wyczerpana, robię coś na raty. Tak prędko nastaje wieczór i myśl, czy to na pewno pora na sen? Wspominałam już kiedyś, że nocami mam przypływ weny, więc dobrze by było jak najwięcej czerpać z tego. Wypijam jedną herbatę za drugą. Nie wspomnę już o dzisiejszej białej czekoladzie.  Nie zamierzałam robić smaku, ale każdy na pewno ma coś dobrego pod ręką w razie ogromnych chęci. Jestem tak zawzięta w tym wszystkim, że nic ani nikt nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi. Czy to pogoń za marzeniami? Tak! Bo cóż mogło by mnie bardziej zmotywować jak własne pragnienia. Ale jestem i będę, bo mam dla kogo, bo po prostu to mój drugi świat :).

 

Czy mogę być szczęśliwsza? Z jednej strony nie, z drugiej zaś tak. Biorąc pod uwagę, że idealnie być nie może, to i tak czuję się spełniona. Pogodziłam się z tym jak jest i z prognozą zdarzeń na najbliższą końcówkę roku. Żyję tym, że w końcu spełnię jedno ze swoich marzeń. Jestem bezgranicznie wdzięczna <3.

 

Kocham Ciebie mocno @dawste Dawidku i zasyłam cieplutkie przutulaski, bo wiem, że lubisz również tutaj jak Ciebie wyściskam ^^ :* :* :*.

 

 

 

MOJE STRONKI:

.

 FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

 INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

 BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

 TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

 IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

 MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

 YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
wyspynonsensu "I tylko zmieniają się kolory... zielony, żółty i czerwony..." ;-)
13/11/2021 3:51:35
annna97 super barwy maja :)
08/11/2021 12:15:14
xavekittyx Tak, bardzo pięknie wyglądały... aż musiałam uwiecznić tutaj na fotce :).
08/11/2021 16:11:28
dawste Jakie ładne kolory tych listków :D fajnie że zrobiłaś takie zdjęcie jesienne. Kiedyś częściej dodawałaś tutaj zdjęcia, ale tak to jest że ma się ważniejsze rzeczy do zrobienia także rozumiem i ważne że masz dla mnie czas :* :* :* Dokładnie efekty się liczą i oby były jak najlepsze. Super uczucie gdy marzenia i pragnienia się spełniają ważne że dążysz do ich zrealizowania. Kocham Ciebie :* :* :* ❤️ i również tulciam.
05/11/2021 22:27:35
xavekittyx Właśnie ich kolorki też mi się spodobały - ta zieleń wraz z czerwienią połyskującą niebieskością. Dzisiaj przespacerowałam się tą samą drogą co przedtem i te listki powoli zaczynają tracić kolory już na co niektórych gałązkach. Akurat tak mi się trafiło i cieszę się, że tamtego dnia miałam przy sobie aparat. Bardzo dziękuję mój ukochany Dawidku, że zdjęcie się Tobie podoba :) :*.
Internet i blogowanie sprawia mi jedynie przyjemność, będąc także oderwaniem od niekiedy szarej nieciekawej rzeczywistości. A Ty Najdroższy jesteś moim całym światem i zawsze będę dla Ciebie dostępna, bo z Tobą moje życie nabrało barw - zupełnie tak cudnych jak te na listkach z mojego powyższego zdjęcia ❤️. Cenię też to, że znajdujesz dla mnie mnóstwo czasu i cierpliwości oraz utulasz co noc by mi się słodko spało... jesteś niezastąpiony i taki kochany dla mnie Dawiduś :* :* :*.
Jak zawsze pragnę również byś i Ty spełnił swoje marzenia. Mój Kotek musi być szczęśliwy, a wiem, że bardzo pragnie i czeka bardzo. Na pewno wiele się spełni i czas radości przyjdzie, możliwe że tak bardzo niespodziewanie jak u mnie. Tulkam za wszystko i kocham Ciebie mocno ❤️❤️❤️ :* :* :*.
05/11/2021 23:48:33
dawste Cieszę się bardzo z tego co napisałaś Ania .Miło mi.❤️❤️❤️ Jesteś też moim światem i dzięki tobie jest kolorowo i radośnie :* :* :* Dziękuje ci kiciuniu ^^
06/11/2021 18:34:14
xavekittyx Mój ukochany ❤️❤️❤️ :* :* :*.
06/11/2021 18:43:09