Photoblog.pl

Załóż konto

SŁODKOŚCI od E.Wedel ... c.d.

Wyświetleń: 311

Hej :).

 

 

 

 

 

Kontynuacja słodkości z poprzedniego wpisu ^___^.

 

Na osłodzenie chwili BIEDRONKOWE PYSZNOŚCI OD E.WEDEL... DONUTY I MUFFINKI oblane mleczną czekoladą, posypane pokruszonymi wafelkami w stylu KitKat <3.

 

Udało mi się z bliska pokazać posypkę w postaci pokruszonych batoników KitKat. Bynajmniej przypominają mi KitKat-y wizualnie i smakowo. Także jeśli nie trafiłam, mniejsza o to :).

Foto 2 z 5. Fotorelacje gdzie jesteście? *.*

 

 

 

Wczoraj uświadomiłam sobie, że w jakimś sensie może popełniłabym błąd idąc na studia ukierunkowane plastycznie/artystycznie czy też fotograficznie/informatycznie. Odkryłam w sobie coś nowego, co mogło by być dobre dla mnie i dla osób które przebywały by w moim pobliżu. Coś co mogło by pomóc zmienić czyjeś nastawienie. Już od jakiegoś czasu ludzie z którymi łączą mnie konwersacje dają mi do zrozumienia, że działam na nich uspakajająco i potrafię serio wyciągać ich z doła. Coś musi w tym być i to niezwykłe. Szkoda tylko, że ja sama siebie nie potrafię tak skutecznie zrozumieć i pocieszyć kiedy jest mi smutno. Każdy ma jakieś ukryte umiejętności, które dopiero w dalszych etapach dają o sobie znać. Jednak wolę pracować, a wolnymi chwilami czytać o psychologii i tematach także innych w których mam zainteresowanie większe lub mniejsze. I tak już wystarczająco straciłam lat na naukę. Rosyjski nie przydał mi się ani razu od ukończenia szkół. No i te czerwone paski na świadectwach zwieńczone wzorowym zachowaniem... na co mi to, skoro pracodawców to nie interesuje... chyba tylko dla stypendium naukowego jakie otrzymywałam XD.

Mogłabym tak rozkminiać godzinami. Temat rzeka, niemający określonego celu :P.

 

Dzisiaj przebudziłam się bardzo rano. A w zasadzie zostałam przebudzona. Ledwo zdążyłam otworzyć oczy i trzeba było zaczynać dzień. Zleciało w miarę pozytywnie. Jak na jesień pogoda bardzo dopisuje u mnie. I w sumie nie tylko pogoda. Całe szczęście, że problemy trzymają się ode mnie z daleka. Hah, ja od nich też. Wręcz omijam wszystko co wydaje mi się zwiastować cokolwiek niekorzystnego na przyszłość >.<.

 

Przeoczyłam dziś dwa odcinki serialów i nic po za tym. Postaram się nadrobić :P.

 

Teraz lecę przyrządzać kolacyjkę :).

 

A potem do późnych godzin nocnych spędzę czas z moim Najdroższym. Już przeczuwam, że będzie bardzo miło. Kocham Cię mocno @dawste <3 <3 <3 :* :* :*.

 

 

 

MOJE STRONKI:

.

 FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

 INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

 BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

 TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

 IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

 MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

 YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
dawste Jakie pyszne słodkości. Fajny wpis :) Dobrze mieć jakieś zamiłowanie i odkrywać w sobie nowe talenty i możliwości. Trzeba rozwiązywać problemy jeśli już są i dobrze że trzymają się one od ciebie z daleka.
Kocham Ciebie Aniu tulciam i całuję :* :* :*
04/10/2021 19:56:42
xavekittyx Z tak bliska to KitKat gigant... ach, ta posypka z KitKat'ów najlepsza i tak jak mi wspomniałeś przed chwileczką, że podobna do tej z McDonald's którą dodają do lodów McFlurry :D.
Bardzo się cieszę, że podoba się Tobie mój wpis Skarbie Najdroższy ❤️ :*.
Oczywiście, zgadzam się w 100% z tym co napisałeś w komciu :).
Razem zawsze jest łatwiej rozwiązać problemy ❤️. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że mam Ciebie ❤️ :*.
Kocham Ciebie mocno Dawidku, tulkam i zasyłam całuski ❤️❤️❤️ :* :* :*.
04/10/2021 20:04:43