Photoblog.pl

Załóż konto

FIOLETOWY ZESTAW

Kategoria:
Moja szafa
Wyświetleń: 361

Hej :).

 

 

 

 

 

Foto z dzisiaj ^___^.

 

FIOLETOWY ZESTAW... tunele i podkówki <3.

 

Zaczynam udoskonalać swoje umiejętności w prezentacji biżuterii :).

Hologramowe akcenty potrafią dodać uroku <3.

 

# body jewelry   # 14 mm ( 9/16") ear tunnels   # 1.2/8/3 mm horseshoe snake bites piercing ended with cones   # new purple/violet set   # cool shade of purple   # close up photo   # super macro photography   # 5K resolution   # holographic light   # rainbow laser   # normal things shown in a fabulous way   # eye-catching   # magical

 

 

 

Wrzesień dobiega końca. Jeśli miałabym podsumować, to jak każdy miesiąc przyniósł radość oraz przeciwieństwo tego odczucia. Aczkolwiek niemożliwe jest by każdy dzień był idealny. Życie toczy się jak chce i niewielki ma się wpływ na to co przed nami. Można być jedynie dobrych myśli, starać się z całych sił by osiągać swoje cele, dokonywać jak najtrafniejszych wyborów. Taka trochę gra. Możemy być dobrymi graczami i pomimo to  nie zajść tam gdzie chcemy. A to coś stanie na przeszkodzie, coś lub ktoś pokrzyżuje plany. Nie istnieje siła, która by zmieniła czyjeś decyzje, naprawiła ludzkie umysły. Nikogo się nie zmusi do niczego. Niektórzy bywają okrutni. Człowiek pomimo tego wszystkiego musi żyć dalej, odnajdując szczęście - które najczęściej dają nam bliskie osoby. Wsparcie jest podstawą wydostania się z cierpienia. Rozmowa, wspólny dialog, wzajemne zrozumienie. To wszystko wystarczy, by otworzyć oczy następnego dnia i zobaczyć świat w innych barwach. Bo wiemy, że nie jesteśmy sami. Mamy poczucie bezpieczeństwa i troski. Na ustach zaczyna malować się uśmiech, w duszy i myślach nastaje spokój. Potem pozostają jedynie wspomnienia tych chwil. Zapisują nam się na krócej lub dłużej. Ale są już niegroźne. Przeszliśmy już przez coś, więc jesteśmy silniejsi. Czym więcej złego doświadczyliśmy, tym trudniej nas zranić. Póki nie wiesz, że coś jest do pokonania, będziesz się bać. Wszystko z czasem mija [...].

Tak więc nie narzekam. Te dobre momenty znacznie przeważają. Jestem wdzięczna wszystkim tym, którzy w tym miesiącu okazali mi swoje dobre serce, powiedzieli 'nie poddawaj się, jestem z Tobą, po Twojej stronie gotów zrobić dużo by było dobrze'. Mój narzeczony zasłużył na milion całusów i nielimitowane 'przytulanki' z mojej strony. Ach, co ja bym bez Ciebie zrobiła Dawidku? <3 Moja miłość do Ciebie @dawste jest bezgraniczna :*. PS: Wszystkiego Najlepszego w DNIU CHŁOPAKA dla Ciebie mój kochany :* :* :*. Zaręczyłeś mnie, więc jesteś dla mnie kimś dużo więcej, znaczymy dla siebie bardziej, nie jesteśmy już tylko parą. Zasługujesz na te słowa życzeń ode mnie, nie tylko na żywo... ale również tu na blogu, bo tu się odnaleźliśmy i niech to miejsce nadal będzie dla nas zakątkiem gdzie się zawsze odnajdziemy, gdyby choć chwilowo coś nas pogubiło. Oby PhotoBlog nigdy nie wygasł <3 :,).

 

Kawa wypita. Czekolada z bakaliami osłodziła mi wieczór podczas pisania notki :3.

 

Przyjemnego czwartku, takiego udanego wedle planów :).

 

 

 

MOJE STRONKI:

.

FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
padholder oby :)
30/09/2021 5:53:35
xavekittyx Oby wszystko z PhotoBlog'iem było OK ! :)
30/09/2021 15:38:32
dawste Kochanie jaki mądry wpis uwielbiam czytać twojego Bloga! Oby zawsze było jak najwięcej tych dobrych chwil w życiu. Aniu tulciam i Kocham ciebie Najmocniej.❤️❤️❤️
Piękne kolory twojej biżuterii plugi są mega i kolczyki do wargi są takie ładne. Dziękuję za wspaniałe życzenia z okazjii dnia chłopaka.:* :* :* :* :*
30/09/2021 3:38:24
xavekittyx Dawidku mój kochany jak mi jest milusio czytać komentarz i w tym samym czasie rozmawiać z Tobą ❤️ ... masz taki przesłodki głos przed snem i aż mnie usypiasz ❤️ :*.
Bardzo się cieszę, że lubisz czytać moje notki, w których staram się nie zapominać o Tobie ❤️, bo jesteś dla mnie najważniejszy :*.
Dziękuję, że tak dobrze mi życzysz ❤️. Wiadomo, że przy Tobie mam wiele wspaniałych chwil i zero smutnych ❤️. Super, że przynosisz mi wszystko co pozytywne, kochane ❤️.
Również tulkam Ciebie gorąco Dawiduś ❤️❤️❤️ i kocham Cię nad życie :* :* :*.

Biżuteria z tak bardzo bliska i w takiej scenerii ciekawie wygląda, tak bajkowo ^^. Też mi się podobają te kolczyki i pragnę mieć jeszcze różowe i niebieskie do kolekcji w niedalekiej przyszłości ❤️. A tuneliki wiem, że Twój wymarzony, ulubiony kolorek ❤️ :).

Jesteś moim wszystkim :* :* :* :* :*.
30/09/2021 3:53:04