Photoblog.pl

Załóż konto

NA WIOSENNYM SPACERZE

Kategoria:
Fotografia
Wyświetleń: 333

Hej :).

 

 

 

 

 

Zdjęcie zrobione 10. 05. 2021 r. ^___^.

 

NA WIOSENNYM SPACERZE - Ave Kitty Photography <3.

 

Ładny okaz tulipanów wypatrzyłam *.*.

 

 

Może się wydawać, że porządnie wypoczęłam przez ostatnie dni. Jednak przepracowanie odczuwam do dziś >.<.

Życie artysty w terenie nie jest łatwe. Dekoracje połączone z malowaniem, dość silnym wiatrem i płótnem niczym żagiel w ruchu. Cale szczęście, że wyrobiłam się przed zmrokiem. Nie pamiętam czy kiedykolwiek wcześniej zachodzące słońce tak miło mnie otuliło promieniami jak skończyłam zajęcia w terenie. Te światło, pełne ciepła i radości :).

 

Słabo w tym roku obejrzałam Eurowizję. Jednakże jestem zadowolona, że zwyciężył zespół w którym wokalista miał makijaż i ogólnie stylizację taką jaką lubię widzieć u faceta. Włochy zwyciężyły, włoska piosenka w rock'owym stylu ;).

Szczerze nie obstawiałam na nikogo. Ale tego, że Polska nie ma szans - tego byłam pewna XD.

 

Poniedziałek słoneczny i pozytywny :).

 

Nowy tydzień, nowa ja. Ale nie wiem na jak długo. Pożyjemy, zobaczymy. Potrzebowałam zmiany, takiej wizualnej. Wymieniłam kolczyki w wardze na inne. Chciałam sprawdzić jak będę się czuć w dwóch srebrnych kuleczkach. Odkąd mam snejki po raz pierwszy ubrałam labrety. Nawet nie spodziewałam się takiej idealnej symetrii. Podoba mi się efekt. Oczywiście jeśli tylko zatęsknię zawsze mogę wrócić do podkówek które nosiłam wcześniej i na pewno wrócę do nich jak już mi minie cieszenie się obecną 'nowością' labretów. Na razie nie będę się w nich pokazywała na social media, co by ich zły urok nie dotknął. Mój chłopak będzie miał niespodziankę - on nosił kiedyś takie, a ja chciałam się też w takowych kolczykach zobaczyć i wogóle rozwikłać swoje niepewności czy będą one dla mnie wygodne :).

 

PS: Kocham Ciebie też bardzo mocno Dawidku 'Dawste' mój Najdroższy, Jedyny :* :* :*.

 

 

 

MOJE STRONKI:

.

 FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

 INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

 BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

 TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

 IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

 MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

 YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
dawste Super focia :) Taka wiosenna ^^ A to ciekawe jak wyglądasz w nowych kolczykach...
Jak fajnie że ciebie zobaczę :3.
Kocham Cię Aniu bardzo mocno ❤️❤️❤️ :* :* :*
25/05/2021 18:35:58
xavekittyx Natura potrafi zachwycać swym pięknem. Bardzo dziękuję mój kochany Dawidku, że podoba się Tobie zdjęcie jakie dodałam :) :*.
Każdy lubi zobaczyć siebie w czymś innym, choćby przymierzyć na chwilę cokolwiek nowego. Jednakże ja się bardzo przywiązuję do tego z czym nie rozstaję się przez lata. Dlatego też w czarnych podkówkach lubię siebie najbardziej. Dobrze, że zawsze jest możliwość powrotu i że wymiana biżuterii takiej jak piercing nie wiąże się z utratą tego co się nosiło wcześniej ^^.
Czas nam super mija teraz, podczas gdy mówisz mi tak wiele pięknych, serdecznych słów ❤️. Milutko, że ubrałeś dla mnie swoje nowe zielone soczewki, oczy wyglądają w nich tak kocio ❤️.
Też Ciebie kocham mocno mój Najdroższy Misiuniu ❤️❤️❤️. Ślę gorące buziaki również tutaj, choć Ty zawsze masz ich ode mnie miliony i jak mi mówisz, że te na dobranoc są najważniejsze :* :* :*.
25/05/2021 21:56:54
dawste Proszę Kochana Aniu :* :* :* Zmiany czasem są potrzebne ważne że sprawdziłaś kolczyki i że wybrałaś te w których jest tobie najlepiej :) Cieszę sie że podobają sie tobie moje nowe soczewki kontaktowe :) Dzięki za buziaki Aniu moja ukochana dziewczyno ❤️❤️❤️
25/05/2021 22:06:41
xavekittyx Mój kochany ❤️❤️❤️ :* :* :*.
25/05/2021 22:13:43