Photoblog.pl

Załóż konto

HELLO SILVER HAIR ;3

Kategoria:
Ave Kitty
exif
Wyświetleń: 216

Hej :).

 

 

 

 

Fotka z 16. 11. 2018 r. ^___^.

 

HELLO SILVER HAIR <3.

 

Srebrnowłosa ja :).

 

 

 

Lubię dodać wpis na weekend ;)

Tym bardziej, że mam co dodać i o czym napisać. A i weny do tego mi nie brak. Wiele się nie wydarzyło przez ostatnie dwa dni, ale ja się potrafię ucieszyć nawet z małych rzeczy czy też krótkich ale za to mega pozytywnie spędzonych chwil <3.

 

W czwartek tak jak zaplanowałam wieczór spędziłam przy drugim półfinale Eurowizji :).

Nie chce mi się opisywać zbyt wiele, bo to za długi temat na fotoblogowe notki i nie pomieści mi się tutaj wszystko o czym chciałabym wspomnieć >.<.

Obejrzałam do końca. Czas mi bardzo przyjemnie minął. Sporo mi się podobało i ciężko mi było zdecydować co było najlepsze. Jedną z piosenek zanotowałam. Potem posłuchałam tej piosenki na YouTube. Jest to piosenka jaką zaprezentowała Norwegia 'KEiiNO - Spirit in the Sky'... do posłuchania w linku poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=8JirWkcgCc4

Słucham jej często na słuchawkach. Zdobyła moje serce <3. Nie liczy się dla mnie czy ona wygra (zawsze było to dla mnie nieistotne, bo przeważnie wygrywają piosenki o których nikt by nie przypuszczał że mogą wygrać), ale po prostu uwielbiam ją i jest to moja ulubiona nutka na dzień dzisiejszy <333 :D. Aż chce mi się przy niej zatańczyć, oddać się w całości tej melodii <3. Sam tekst... po przeczytaniu go stwierdziłam, że pasuje do mnie, bo chciałabym mieć swoją miłość zawsze blisko siebie i potrzebuję jej blisko siebie szczególnie w nocy - wtedy z Nim czuję się bezpieczniej i jest mi cieplej, ohhh... nie do opisania jaka jestem wtedy szczęśliwa wewnętrznie <3 ;***.

.

Can't You stay, stay with me into the night?

Stay, I need You close

You can go back when the sun rise again

Just stay tonight, just stay

.

A dzisiaj w sobotę wieczorem finał Eurowizji. Trzyma mnie w napięciu troszkę. I przyznam się, że nie oddałam głosu na żadną piosenkę. A cały ten konkurs traktuję jak co roku jak transmisję na żywo z koncertu - podobnie jak coroczne transmisje na żywo z Woodstock'u na kreciola.tv  ;))).

Liczę się z tym, że każdy ma swojego faworyta - wykonawcę czy też zespół, który się spodobał... może za muzykę, a może za występ, a może nawet za kreację, a może za wygląd piosenkarza/piosenkarki. To są gusta. Tak jak pisałam wcześniej wyżej bardzo wiele mi się podobało. Wiadomo, że jeśli się obejrzało takie występy muzyczne, to zawsze coś się znajdzie dla siebie co wpadnie w gusta.

Mamy wolność w tym czego słuchamy i co lubimy... a co wygra to przecież jedynie wygrana, która wcale nie musi być najlepszą piosenką.

 

Udanej soboty i niedzieli! :)

 

 

MOJE STRONKI:

.

 FACEBOOK ---> https://www.facebook.com/avekitty

 INSTAGRAM ---> https://www.instagram.com/ave_kitty/

 BLOGSPOT ---> http://avekitty.blogspot.com/

 TUMBLR. ---> https://xavekittyx.tumblr.com/

 IMVU ---> https://avatars.imvu.com/avekitty

 MOJA POWIEŚĆ ---> https://www.facebook.com/Ania.Ave.Kitty/

 YOUTUBE ---> https://www.youtube.com/channel/UCt7d9JCLO29s5y-9VYwpQFw

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
dawste Ładne zdjęcie <3 Fajna jest ta piosenka wybrałaś taką która pasuje :* :* :* :*
19/05/2019 18:25:20
xavekittyx Bardzo dziękuję kochany Dawidku :* :* :* :*.
19/05/2019 18:38:36