Photoblog.pl

Załóż konto

:3

exif
Wyświetleń: 235

Hej :).

 

 

 

 

 

Fotka z 23. 05. 2018 r. ^___^.

 

'Tam gdzie mieszka moje serce, tam gdzie dusza pragnie więcej...' Ave Kitty zdjęciowych dni ciąg dalszy <3.

 

Bajkowo :3.

 

 

 

Od tygodnia nic nie dodawałam, jeśli chodzi o notki/wpisy/zdjęcia. Nie wiedziałam co zrobić. Chciałam kilka dni temu dodać zdjęcia moich wypieków ciast brownie (mam ich aż 10) i wolałam, aby wszystkie te zdjęcia tych ciast były w jednym wpisie (czyli FOTORELACJI). Przez te kilka dni próbowałam dodać wpis z fotorelacją i nie mogłam, bo zdjęcia się załadowały, ale przy dodawaniu pojawiał się komunikat, że 'BŁĄD' i wpis nie chciał się dodać. Jakoś przed weekendem napisałam na panel kontaktowy PhotoBlog'a, opisując problem z dodawaniem fotorelacji plus jeszcze wspomniałam, że od dłuższego czasu nie działają również komentarze. Cały czas czekam na odpowiedź bądź jakąkolwiek reakcję na zgłoszone problemy i jak do dzisiaj nic... może w poniedziałek się coś ruszy (mam nadzieję)? No i doszłam do wniosku, że jeśli nie mogę dodać fotorelacji, bo FOTORELACJE NIE DZIAŁAJĄ I NIE DA SIĘ ICH DODAWAĆ, to zmieniłam swoje plany i dodałam swoje zdjęcie. Zdjęcia ciast dodam jak dodawanie fotorelacji zacznie działać. Bo nie chciałabym dodawać po jednym zdjęciu tych ciast i by było nieciekawie. Ale jeśli nie zostanie to naprawione, to chyba nie będzie innego wyjścia i będę zmuszona 10 wpisów dodać zamiast jednego, chociaż nie będzie mi to pasowało. Ehhh... co ja mogę zrobić :P. Kilka osób z którymi się znam również napisało na panel kontaktowy bloga i cisza jak do dnia dzisiejszego. Ciekawe co dalej będzie i CZY KOMENTARZE I FOTORELACJE BĘDĄ ZNOWU DZIAŁAĆ?

 

U mnie w życiu bez zmian. To co było w dalszym ciągu nadal jest niepewne. Nawet nie zastanawiam się czy idę dobrą drogą i zbyt wiele trudności bym mogła wyjść na prostą. Wiele zapytań dostaję o moje prywatne życie... a naprawdę mi samej ciężko zrozumieć jak jest i na czym stoję. Chciałabym, żeby to wszystko było łatwe i zrozumiałe. Nie zawsze wypada pisać o wszystkim. Nie jest najgorzej, ale często czuję się samotna. Tak, mam faceta, najdroższego, wymarzonego, ale on nie zawsze jest blisko mnie. A wiadomo, że przyjaciele i znajomi nie zastąpią tej jedynej ukochanej osoby. Zdarza się, że odczuwam smutek, przeżywam to w sobie, że nie mogę spędzać więcej czasu z moją miłością. Serio nie lubię ściemniać. Serio kocham go mocno, a on mnie jeszcze mocniej i to mi sens codzienności nadaje :*.

 

Mykam już. Będę tu zaglądać jak zawsze, a co najważniejsze czekać aż znikną problemy z blogiem. Życzę udanego poniedziałku i żeby zleciał jakoś tak lekko i przyjemnie :).

 

 

MOJE STRONKI:

.

~ FACEBOOK ~

~ INSTAGRAM ~

~ BLOGSPOT ~

~ TUMBLR. ~

~ IMVU ~

~ MOJA POWIEŚĆ ~

"Serce, które nie potrafi kochać"

~ YOUTUBE ~

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
dawste Bardzo mi się podoba zdjęcie, tak magicznie :* :* :* :* fantastycznie ^^
Kocham cię Ania <3
13/05/2019 18:32:08
xavekittyx Zdjęcie jest nadzwyczajne, takie wymarzone. Dziękuję bardzo, że też tak uważasz kochanie moje :* :* :* :*.
Jakie szczęście, że mam Ciebie ❤❤❤. Kocham Ciebie bardzo Dawidku ❤❤❤ :* :* :*.
13/05/2019 19:47:30