Photoblog.pl

Załóż konto

TULIPANY

Kategoria:
Fotografia
Wyświetleń: 167

Hej :).

 

 

 

 

Zdjęcie z 15. 04. 2019 r. ^___^.

 

TULIPANY - Ave Kitty Photography <3.

 

Posadzili ich sporo przy drodze. Cieszą oczy za każdym razem gdy się idzie na spacer lub do sklepu na zakupy. Przyjemny widok... ale jak to kwiaty, ich piękno przemija po jakimś tam czasie i póki są, to trzeba korzystać :).

 

 

 

I po świętach... .

Szybko minęły. Szkoda, że tak szybko. Ale przecież będzie jeszcze wiele innych okazji, by miło czas spędzić ;).

 

U mnie bez zmian. Nie jest źle, ale nie jest też tak jak być powinno. Staram się przymykać oczy na niektóre rzeczy. I jakoś czas leci. Bywa smutno, bywa też radośnie. Trzymam się tego co darzy mnie szczęściem. W dalszym ciągu mam nadzieję, że wszystko się zmieni... .

 

Nabijają sobie cyferki i myślą, że ktoś tego nie widzi. Brak mi słów XD.

W sumie śmieszy mnie to. Chyba tak się objawia zazdrość. Bo ktoś widzi moje konto na Instagramie, porównuje ze swoim, robi się chory i sobie jednego dnia wrzuca dodatkowe setki obserwacji i tysiące polubień. To tak trochę nienaturalnie wygląda, ale czego człowiek dla fejmu nie zrobi. Po prostu mam oczy i inni też je mają. Nic więcej nie napiszę, bo to zbędne/nie chciałabym być dla nikogo nieprzyjacielem, a i tak wcześniej czy później każdy zauważy. Ja tam nic nie mam do tego i mi to zwisa jak ktokolwiek postępuje, ale no niestety czytać muszę o tym od innych i dlatego wiem o wielu rzeczach czy sytuacjach. Tyle mam czasami wieści, że się nie zdążę jednego dnia ze wszystkich rozliczyć i odpisać :P.

Achhh... szkoda mi notki na powyższe zdania >.<. I nie zamierzam się z nich tłumaczyć, bo nie lubię w ten sposób i taka nie jestem... przecież całe życie mówią, że jestem jak Anioł z charakteru, to raczej nie potrafię ranić.

 

Jutro może spacer?

Ma być cudowna pogoda u mnie w mieście. Trzeba więc skorzystać ze słońca :).

 

'KOTUŚ'... uwielbiam to słowo i to jak bardzo :*.

 

Będzie dzisiaj jeszcze jeden wpis. Nie dodawałam tu od pięciu dni notek, no więc... trzeba nadrobić :D.

 

 

MOJE STRONKI:

.

~ FACEBOOK ~

~ INSTAGRAM ~

~ BLOGSPOT ~

~ TUMBLR. ~

~ IMVU ~

~ MOJA POWIEŚĆ ~

"Serce, które nie potrafi kochać"

~ YOUTUBE ~

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich :) :) :).

 

Ave Kitty

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xavekittyx.
barma ktos kto tylko liczy lajki i porównuje z innymi do "biedny "człowiek : samotny i niedowartościowany...świeci na zewnątrz a w środku?no właśnie . często próżnia :(
23/04/2019 21:41:32
xavekittyx Ta osoba głównie żyje po to na portalu, jakim jest np. Instagram, nabija sobie sama polubienia, płaci za nie, aby zaistnieć sztucznie jako znana osoba w świecie. To jest śmieszne, ale niestety są osoby, które żyją takim sztucznym fejkowym szczęściem i tylko fejkowymi polubieniami żyją oraz ilością sztucznie dobitej liczby obserwujących. No niestety taka jest prawda. Część osób sztucznie sobie szczęście buduje :).
23/04/2019 23:05:37
marianfoto Hi hi najlepsze kwiaty z rana
23/04/2019 18:31:08
xavekittyx Z rana i nie tylko :).
23/04/2019 19:05:40
marianfoto jestem za
23/04/2019 19:29:54