Photoblog.pl

Załóż konto

Happy Wife, Happy Life 

2019/01/11   

 

« następne   poprzednie »

Czy będąc z kimś w związku mówimy, że planujemy być już ze sobą na zawsze? Do końca życia? Mówimy, że kochamy na dobre i na złe? Jeśli kochamy to wydaje nam się to takie oczywiste, że nie potrzeba słów. Tylko, że nikt nie wie, co mamy w głowie, inni mogą się tylko domyślać. Czasem warto powiedzieć głośno  Kocham Cię. Mówić, co czujemy i śpieszmy się kochać. Bo nic nie trwa wiecznie.

 

 

 

Uwielbiam te zdjęcia z ukrycia/zaskoczenia, gdzie udało się fotografowi/operatorom kamer uchwycić te 'Nasze' momenty - szczere uśmiechy, czułe spojrzenia, szeptanie do ucha i ogromne emocje, które towarzyszyły Nam Tego Dnia ;*

Dzięki temu podczas oglądania, możemy się znów poczuć jak wtedy *.*

(Nie zrozumiem nigdy ludzi rezygnujących z kamer czy zdjęć na własnym weselu :D)

5 komentarzy
mirucha  - 13/01/2019 16:42:24 z telefonu komórkowego
Ty tak piszesz bo Ty miałaś super wesele !
wylczek - 13/01/2019 18:04:34 z telefonu komórkowego
To jak było to raczej wiemy tylko my i nasi goście ;)
wylczek - 13/01/2019 18:15:06 z telefonu komórkowego
..więc raczej nie Tobie to oceniać;) A tak na marginesie - jakby nie było, to myślę że dla każdej Pary Młodej Ten Dzień i ta cała uroczystość jest piękna mimo wszystko;)

mirucha  - 13/01/2019 7:38:54 z telefonu komórkowego
Bo niektórych ludzi po prostu na to nie stać nie na wszystkich stać na kamere na zdjęcia lub nie chcą . A zdjęcie jest śliczne��
wylczek - 13/01/2019 9:37:24 z telefonu komórkowego
To jest tylko głupia wymówka ;) wszystko się da, można np zrezygnować z czegoś inngo na rzecz kamery czy foto, coś za coś ;) a jeżeli ktoś nie ma z czego, to chyba wolałabym zrobić wesele rok czy ileś później, aby móc jeszcze uzbierać na to, a jeśli nie chcą to ich sprawa, ja nie wnikam, mówię tylko o tych którzy świadomie rezygnują bo po prostu nie chcą i tyle ;)

Najnowsze wpisy

Wpis wylczek

 

Wpis wylczek

 

Wpis wylczek

 

Wpis wylczek

 

Wpis wylczek

 

Wpis wylczek

 

Wpis wylczek

 

Wpis wylczek

 

Wszystkie wpisy