photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 9 MARCA 2010

Cześć skarbeńku :* :) .

Wiesz,w życiu istnieją rzeczy o które warto walczyć do samego końca . Oboje walczyliśmy,może nie do końca bo przy tym samym końcu pokazałeś na co Cię stać,no ale długo długo ;) . O to długo długo za długo ;) . Wiesz,myślę,że bez Ciebie jest mi lepiej ;) . Pamiętasz po pierwszym rozstaniu powiedziałeś,że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki,miałeś rację :). Tylko dlaczego pozwoliłeś nam się znów połączyć ? Kochałam Cię na prawde,ale teraz .. . Od dłuższego czasu Cię unikam,tylko dlatego,że już nie chcę na Ciebie patrzeć . Swoje już wypatrzałam :) . . Nie mam do Ciebie żalu o nic i to nie ja zawsze zaczynam być nie miła :) .

Nie chce mi się kłócić z Tobą choćby przez to,co nas kiedyś łączyło . Wspólne spacery,wygłupy,kłótnie. Przechodziliśmy razem przez to,przez tak długi okres czasu. To była próba,próba która miała zadecydować o nas . O naszej przyszłości,o tym czy zasługujemy na siebie,czy się rozumiemy,czy próbujemy dojść do porozumienia,czy się kochamy , w sumie to kochaliśmy . Dziwnie tak pisać w czasie przeszłym,no ale nie oszukujmy się . Nie przesliśmy dalej . Nie poradziliśmy sobie ,ale mimo wszystko mam zaje.biste wspomnienia :) .

Byłeś dla mnie kimś cholernie ważnym :) . Nauczyłeś mnie wielu rzeczy,rzeczy o których nie zapomnę do końca życia . O Tobie też nie zapomnę,bo byłes moją pierwszą szczerą miłością,a takich rzeczy sie przeciez nie zapomina.Zostaje to z nami do zasranej śmierci . :)

 

Będziesz trzymała go za rękę

ale to ja pierwsza tuliłam jego dłoń.

Będziesz z Nim szła przez miasto

ale to moją postać sklejoną z jego ludzie będą pamiętać.

Będziesz całować jego usta,

ale to ze mną przeżył pierwszy pocałunek.

Będzie mu smutno,będziesz go pocieszać,

ale On będzie pamiętał jak ja to robiłam .

Będziesz go bardzo mocno kochać,

ale to ja pierwsza oddałam mu serce i duszę .

Będzie patrzył w Twoje oczy,

ale zauważy w nich mój kolor,niebieski.

Będzie czuł Twój zapach,

ale podświadomie poczuje moje perfumy.

Będziesz z Nim spędzać dużo czasu,

ale jeszcze więcej ja z Nim spędzałam .

Nie wymażesz mnie z Jego wspomnień .

A gdy będzie kiedyś płakał,przybiegniesz do niego,

ale on się odwróci,nie pytaj dlaczego .

Bo ja już tam będę,sama dobrze wiesz,

że o pierwszej miłości nikt nie zapomina,

nie smuć się,jestem tylko wspomnieniem .

 

 

 

 

 

 

 

Fbl.zostaje zawieszony z wiadomych przyczyn ;) .

Komentarze

xstraight kochoooom!
18/05/2010 19:26:13
love6magic różowo tu :)
18/05/2010 16:08:50
jakubk19 Ślicznie;****
16/05/2010 22:55:52
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika wszystkoprzetrwamy.