Podobno życie to podróż. Każde z nas przez długi czas jechało własną trasą czasem prostą, częściej pełną zakrętów, objazdów i przystanków, których nie planowaliśmy. Upłynęło już trochę naszego żyćka, gdy jechaliśmy w zupełnie innych kierunkach. A jednak los sprawił, że niczym dwa samochody odnaleźliśmy ten sam tor. Oddaleni o 350 km !, w różnych miastach, i częściach Polski.
Rozpoczęliśmy najpiękniejszą podróż tę przez życie. Bez mapy, ale z przekonaniem, że najważniejsze jest to, że jedziemy razem.
Dziękuję Ci za to, że pojawiłeś się w moim życiu. Za cierpliwość, za spokój, za każdy dzień, w którym powoli piszemy naszą wspólną historię. Za to, że przy Tobie nie jestem już sama. Za to, że czuję się bezpieczna i kochana.
Najbardziej jednak dziękuję Ci za to, jak na mnie patrzysz. W Twoich oczach widzę kobietę, którą sama chciałabym być piękną, wartościową i wystarczającą. Dzięki Tobie łatwiej mi uwierzyć w siebie.
Kocham Cię najmocniej. I nie mogę się doczekać wszystkich kilometrów, które jeszcze przed nami. d
Wdzięczność 1000/10, Miłośc 1000/10.
"Jesteś każdym dźwiękiem w moim telefonie,
Zobacz jak pasują nasze dłonie,
Bo swoje oczy widzieć chcę, tylko patrząc w Twoje.
Wiedziałem, że to jest prawdziwe
Kiedy Twoje imię stało się nagle uczuciem dla mnie
I kiedy je słyszę, no to biegnę, tyle ile sił mam Skarbie'
"Musiałem spotkać Ciebie, by zrozumieć czym jest miłość,
Nic nie zastąpi Ciebie mi, wszystko jest jak chcemy
Dzięki Tobie jestem najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemii"
M<3
I ta sobota będzie już wyjątkowym dniem w naszym kalendarzu, obok pięknej środy parę msc temu.
Wdzięczność ogromna za ten dzień, który na długo zostanie w moim sercu.
Za naszą wycieczkę, za wspólnie spędzony czas i za każdą chwilę, która pokazała mi, jak pięknie jest być po prostu razem. Za muzeum, które zwiedzaliśmy z ciekawością, za rozmowy, które mogłyby trwać bez końca, i za to, że czas przy Tobie płynie zupełnie inaczej.
Dziękuję za wszystkie czułości, za każdy dotyk, spojrzenie i uśmiech, które mówiły więcej niż tysiąc słów. Za noc, podczas której nie chciało nam się spać i rozmawialiśmy aż do trzeciej nad ranem, bo tak dobrze było być obok siebie.
I dziękuję za coś, czego nigdy nie zapomnę za pierwsze kocham Cię. Za te dwa słowa, które sprawiły, że ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy.
Jestem ogromnie wdzięczna, że jesteś. Za Ciebie, za nas i za wspomnienia, które już tworzymy. Mam nadzieję, że to dopiero początek naszej najpiękniejszej historii. d
"Ty idziesz ze mną, i tak jest dobrze,
jesteśmy razem życie stało się prostsze,
proste emocje czasem mocniej dominują ale,
to jest ta miłość tak bym to ujął,
to właśnie w naszych sercach bije ten sam rytm,
jestem dla Ciebie tak samo jak dla mnie Ty dziś.
I Kocham Cie jak nikt,
gdy biegasz i gdy śpisz"
jesteś już częścią mnie, a My jednością <3
27 LIPCA 2026
20 LIPCA 2026
1 MARCA 2026
21 SIERPNIA 2025
5 SIERPNIA 2025
5 SIERPNIA 2025
5 SIERPNIA 2025
21 WRZEŚNIA 2019
Wszystkie wpisykasiamisiek
4 godz. temu
placewithnoname
6 godz. temu
dreamchaser369
19 MAJA 2026
liviabloguje
7 MARCA 2023
weddings
28 PAŹDZIERNIKA 2020
totylkomartusia
7 PAŹDZIERNIKA 2020
titka1995
14 WRZEŚNIA 2020
x33dreamsx33
24 SIERPNIA 2020
Wszyscy obserwowani