>
photoblog.pl
Załóż konto

W drugim tygodniu lipca, po mojej sesji pojechałam do Zakopanego.
W momencie kiedy było zagrożenie powodziowe.
Więc, Dużo padało, Dużo zmokłam, Dużo nie zwiedziłam.
Było i tak fajnie.
Góry me kochane.

Jeszcze tam wrócę.

Kategoria:
WakacjLove x3
Dodane 5 SIERPNIA 2025
17746

Informacje o wisiakova


Inni zdjęcia: :* pattusia91gd:* pattusia91gdZ nią pattusia91gdMoje pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gd:* pattusia91gdLunatico locomotivJa pattusia91gdJa pattusia91gd