>
W drugim tygodniu lipca, po mojej sesji pojechałam do Zakopanego.
W momencie kiedy było zagrożenie powodziowe.
Więc, Dużo padało, Dużo zmokłam, Dużo nie zwiedziłam.
Było i tak fajnie.
Góry me kochane.
Jeszcze tam wrócę.
1 MARCA 2026
21 SIERPNIA 2025
5 SIERPNIA 2025
5 SIERPNIA 2025
5 SIERPNIA 2025
21 WRZEŚNIA 2019
13 LISTOPADA 2018
8 LISTOPADA 2018
Wszystkie wpisydreamchaser369
19 MAJA 2026
kasiamisiek
22 KWIETNIA 2026
placewithnoname
6 LUTEGO 2025
liviabloguje
7 MARCA 2023
weddings
28 PAŹDZIERNIKA 2020
totylkomartusia
7 PAŹDZIERNIKA 2020
titka1995
14 WRZEŚNIA 2020
x33dreamsx33
24 SIERPNIA 2020
Wszyscy obserwowani