Photoblog.pl

Załóż konto

 

2010/07/10   

 

« następne   poprzednie »

Widzicie ostatni tweet na dole ? Wczoraj płakałam ze szczęścia i ogółem nie mogłam się ogarnąć.
Cały dzień i połowę nocy ponad 400 fanek siedziało na Twitterze spamując Justina właśnie tą KLIK wiadomością. Czekałyśmy cały dzień żeby wszedł na Twittera i dostrzegł naszą akcję. Łącznie dodałysmy wszystkie ponad 60 000 tweetów. Pamiętam jak jeszcze niedawno rozmawiam z Honey o tej akcji. Wierzyłyśmy od początku, że się uda, ale miałysmy obawy co do ilości osób które się w to zaangażują. Z ręką na sercu muszę powiedzieć, że jesteśmy najlepiej zorganizowanymi fankami na świecie i same potrafimy wiele osiągnąć. Akcja ze zdjęcia na górze to dopiero początek.. ;)

WROCŁAW ! - oficjalny zlot fanów Justina Biebera. Nazywamy go oficjalnym,bo to co wczoraj zrobiły dziewczyny nie można nazwać amatorską miłością do idola. To było wielkie <3 Tak więc zapraszamy razem z Honoratą na KLIK . Dowiecie się tam wszystkiego na temat zlotu. Co będziemy robić, jakie rozrywki są przewidziane i co trzeba zabrać ;)
Ba zlocie dyskutować będziemy o nowych akcjach. Ponadto będzie mnóstwo śmiechu, gdyż zaplanowane jest tanczenie na Rynku Głównym Wrocławia oraz układanie choreografii do piosenek. ;) I uwaga ! - Robimy wszystko co możemy, żeby naszym głównym gościem była Viva lub MTV ;)

3 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika welovejustin.
xjustineqqx - 11/07/2010 12:32:54
ŚlicznO ;*
<33.
midnightsunn  - 10/07/2010 22:22:44
ooooooooooooooooooooooooo ! ; oo
frenchkissforyou  - 10/07/2010 15:48:49
to wszystko wczoraj było megaśnee!;)

Belieberki górą!<33 Kocham was wszystkie!;*

Najnowsze wpisy

Wpis welovejustin

 

Wpis welovejustin

 

Wpis welovejustin

 

Wpis welovejustin

 

Wpis welovejustin

 

Wpis welovejustin

 

Akcja #JBinPoland

 

Wpis welovejustin

 

Wszystkie wpisy