Photoblog.pl

Załóż konto

Biżuteria handmade 

wasylowabizuteria

wasylowabizuteria

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Zgodnie z nowymi przepisami prawnymi Unii Europejskiej (01.08.2003r.) O zakupie towaru od osób prywatnych informuję, że moje przedmioty wystawione na fotoblogu nie podlegają gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Zgodnie z prawem UE taka adnotacja powinna znajdować się pod każdą aukcją online w przeciwnym wypadku sprzedawca, jako osoba prywatna, zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar - zarówno nowy jak i używany.
Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne nieprawidłowości działania Poczty Polskiej.

Nie wysyłam towaru za pobraniem!
Cena przesyłki poleconej - 5 zł.
Darmowy odbiór możliwy na terenie Gniezna i Poznania.

ZAMÓWIENIE KROK PO KROKU :)
1. Wybierz produkt, który Cię interesuje.
2. Napisz do mnie na PW lub na maila ([email protected]) aby uzgodnić szczegóły zamówienia. Podaj numer produktu, który chcesz kupić.
UWAGA! Większość biżuterii wykonuję NA ZAMÓWIENIE. Czas oczekiwania jest nieco dłuższy. Istnieje możliwość indywidualnego doboru koloru koralików - przykładowo prezentuję kolczyki w kolorze niebieskim, ale klient może sobie je zażyczyć w kolorze np. różowym :) Wybór koloru innego niż we wzorze kosztuje dodatkowo +1 zł do ceny produktu.
3. Kolczyki wykonuję z bardzo dobrej jakości materiałów. Daję tylko nieuszkodzone koraliki, bez wad produkcyjnych. Jeśli jesteś alergikiem i chcesz, aby bingle były srebrne - zaznacz to!
4. Zamówienie zaczynam wykonywać dopiero po otrzymaniu przelewu.
5. Cena produktu to cena podana przy zdjęciu + koszty przesyłki (5 zł).
6. Czas oczekiwania na przesyłkę to ok. 2 tygodnie. Za wszelkie opóźnienia, które nie będą z mojej winy - nie odpowiadam! Pamiętaj, że paczka zamówiona kilka dni przed świętami nie ma szans dojść na czas ;)
7. Jeśli jesteś zadowolony/a z produktu - poleć mnie znajomym :)

RABATY:
1. Przy zamówieniu więcej niż 1 produktu otrzymujesz 5% rabat na wszystkie zamówione rzeczy, a przy zamówieniu więcej niż 3 produktów - rabat w wysokości 10%.

Przy składaniu zamówienia należy wspomnieć o chęci skorzystania z rabatu.

Najnowsze wpisy

Bransoletka koralikowa