Photoblog.pl

Załóż konto

Warto mieć marzenia i je spełnić 

2017/12/29   

60

« następne   poprzednie »
60

Miałam tu już pare razy napisać, ale czasu jakoś brak.

Przeczytałam sobie przed chwilą ostatni post. minęly niecałe 2 miesiące. A zmieniło się tak wiele.

Życie potrafi płatać nam niezłe figle. Nie wiem czy to co się dzieje, jest z jakiegoś powodu. Ja sądzę, że tak musiało być. Na razie stoję w puknkcie i nie wiem co robić dalej. Jestem z A., ale nie wiem co będzie dalej. Nie umiem z nim być. Spędziłam z nim ponad rok, nauczyłam się wiele, ale coś się popsuło. Ja nie potrafię chyba kolejny raz odpuścić, dawać kolejnej szansy, czekać na zmianę, próbować walczyć o nas. Jeszcze jest mama A. ona dużo mąci i to mnie chyba dołuje jeszcze bardziej.

Dodatkowo no chyba ktoś otworzył mi oczy. Nie było miło przez tą osobę, bo pokłóciłam się przez niego z A. Ale kłótnia nie była potrzebna a pokazła mi jaki jest A. Nie sądziłam, że może być taki. A pokazało się jego drugie ja. Całkiem inne od tego, które znam. Nie jest mi wcale miło. Nie chcę byc z kimś takim. Nie mam siły kolejny raz być tak potraktowana.

Może dzieję się tak przez to, że widzimy się czasami tylko raz w miesiącu. Ja przyjeżdżam zawsze na chwilę, wszystko w biegu. Ale wiedział, ze tak będzie.

Nie wiem co zrobić, ale chyba jest coś nie tak skoro cieszę się, że już za pare dni wracam do Olsztyna. Nie zbyt chce mi się wracać do domu. To daje mi bardzo do myślenia.

Dałam A. ostatnią szansę, ale powiedziałam, że moze być tak, że nawet jak nic się nie wydarzy to powiem koniec. Nie umiem się odnaleźć.

Cieszy mnie tylko to, ze mam w Olsztynie takie osoby, na które mogę liczyć, które mnie weprą, pomogą. Nasza paczka trochę się rozpadła, ale nie jest źle. Pojawiły się osoby, których bym się nie spodziewala.

Nie wiem jak to będzie. Coś się musi zmienić

 

Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika wartomiecmarzenie.

Najnowsze wpisy

63

 

62

 

61

 

60

 

59

 

58

 

57

 

56

 

Wszystkie wpisy