Photoblog.pl

Załóż konto

Warto mieć marzenia i je spełnić 

2017/10/20   

58

« następne   poprzednie »
58

Bardzo dawno mnie tu nie było. Ale bardzo dużo się działo.

Zdjęcie nie znalazło się tu przez przypadek. Kiedyś tak było. A długo czekał zanim ja byłam gotowa spróbować czegoś nowego, następnego związku. Nawet jak spróbowaliśmy być razem  ja nie byłam do końca do tego przekonana. NIe chciałam próbować być z kimś. Wtedy bylam przekonana, ze tylko z M mogę być szczęśliwa. Spróbowała i nie żałowałam po czasie.

Teraz się wiele działo. Do tej pory nie jest za dobrze między nami. Ja jestem od października znowu w Olsztynie. Studia czas start. Ale pierwszy raz chyba tak bardzo czekałam na ten moment. Chciałam się oderwać od tego wszytskiego. Nabrać trochę dystansu.

Między nami nie jest za dobrze. Dużo miesza mi w głowie mama A. Niestety nie jestem osobą odpowiednią dla jej syna. Nie dogadujemy się za bardzo i czuję, że to przez nią się tak odsuwam.

Była rozmowa między nami. Wydawało mi się, że jest lepiej ale wcale na długo tak nie było. Była kolejna rozmowa ale znowu nie jest za dobrze. Ja mam bardzo duży dystant do nas. Nie umiem już tak rozmawiać, cieszyć się. Tęsknie, ale to jest inna tęsknota niż na początku. Nie wiem co mam zrobić. To jest trudne. Chcę być z A. Nie jest idealny, ale jest wspaniały na swój sposób.

Nie tak dawno powiedziałam, że t koniec między nami. Pogubiłam się nie umiałam się odnaleźć. Zgodziłam się spróbować, ale nie wiem czy dobrze zrobiłam. Nie wiem co robić. Muszę to wszystko przemyśleć. Ciężko jest. Tęsknię za tym jak było kiedyś.

Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika wartomiecmarzenie.

Najnowsze wpisy

63

 

62

 

61

 

60

 

59

 

58

 

57

 

56

 

Wszystkie wpisy