photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 4 PAŹDZIERNIKA 2013

..

Zdjęcie mi się podoba, a byłoby jeszcze lepsze gdyby nie "spód" siatki. Trudno, innego nie mam. Nie mam ostatnio weny na jakiekolwiek robienie zdjęć, z chęcią wybrałabym się z psem na porządny spacer najlepiej na 3 godziny "sam na sam" do lasu by wszystko przemyśleć.  02 października zmarł mi dziadek, lekarze tak czy siak nie dawali mu szans na przeżycie, 03 rodzice mieli 15 rocznicę ślubu.. Jutro pogrzeb. Ten tydzień jest jakiś taki dziwny. Nie mam czasu na psa, dzisiaj byłam u niego tylko godzinę, a tak to rano mama, a popołudnie spędził samotnie. Wczoraj zaczęliśmy się uczyć obiegu, "nos" i "do kojca". Clicker nam ułatwia sprawę. Idzie nam nawet całkiem nieźle, szkoda tylko że dzisiaj nie wzbudzałam u psa zainteresowania.

Za niedługo trzeba by było pójść na szczepienie z Fado. Mieliśmy iść po przyjeździe z Zakopanego, ale mi się zapomniało a później nie było czasu, a teraz ten pogrzeb itp.

Muszę iść do tego lasu..

 

ASK

Komentarze

freedomofdreams przykro mi :(
04/10/2013 22:06:02
positivexworld Ojejku ;(
Współczuję :/
04/10/2013 22:04:51

Informacje o vorxame


Inni zdjęcia: I wish I was a shooting star. modernmedival⁴ dvei329... przezylemsmierc1540 akcentovauroczysko elmar;) virgo123Ich Troje ...... halinamZ zaświatem .... ezekh114Daddy milionvoicesinmysoul980 tennesseeline