Photoblog.pl

Załóż konto

Mały uśmiech zmienia świat. 

2014/05/17   

:)

« następne   poprzednie »
:)

http://bytom.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/oliwia-osada,9112,194882,t,id,kid.html

Bardzo proszę o głosy  Można oddać 5 tradycyjnie, pozostałe z konta facebook ( te są mnożone ) i drogą SMS :)

4 komentarze
xyz - 04/08/2014 13:08:26
Pewnie już masz dosyć tego pytania, ale co zrobiłaś, że tak szybko i tak bardzo schudłaś? To jakaś super dieta czy problemy ze zdrowiem? Efekt jest super, zazdroszczę :)
vendie - 05/08/2014 21:05:25
Po prostu zmieniłam styl życia na zdrowszy :) Nie byłam na specjalnej diecie, ale wyrzuciłam wszystko, co mi szkodziło, jem mięso, ryby, jaja, warzywa, owoce, orzechy, nasiona, zdrowe tłuszcze, kakao i własnej roboty posiłki i słodkości i w ciągu dwóch lat udało mi się zgubić nadbagaż . Plus oczywiście aktywność fizyczna- moja miłość i uzależnienie już teraz :)
Dziękuję ! :)

Junior kramas  - 17/05/2014 13:10:15
Czy jesteś dobrym człowiekiem? Więc przyznaj szczerze: ile razy w swoim życiu skłamałaś? Gdyby ktoś Cię TYLKO RAZ oszukał i okradł, a potem stanął przed Sądem i rzekł: 'Wysoki Sędzio. Oszukałem i okradłem TYLKO RAZ - ale jestem dobrym człowiekiem'- to czy sprawiedliwy Sędzia powinien wypuścić taką osobę na wolność? Dobrze wiesz,że nie. Tak samo jest z Tobą. Jeżeli TYLKO RAZ w życiu skłamałaś lub coś ukradłaś - to Bóg,w Dniu Sądu wymierzy Tobie sprawiedliwą karę bez względu na to, jak dobrą niewierzącą dziś jesteś. Dlaczego akurat tak ? Bo podstawą do wymierzenia wyroku - nie będzie Twoja niewiara lub bunt wobec Boga, lecz Twoje złe dokonania z życia, których już się dopuściłaś w przeszłości. I nawet Twoja w Boga tego nie zmieni, gdyż dokonanych już czynów – niestety nie cofniesz. Więc za 99% Twoich dobrych uczynków z całego życia- Sędzia z pewnością Cię pochwali. Lecz za złamanie 1% Prawa-trafisz prosto do więzienia-nawet za jedno kłamstwo lub kradzież. Dlaczego ? Bo Bóg jest sprawiedliwy. Jednak pewien mężczyzna,którego osobiście nie znasz; wszedł do sali sądowej i rzekł Tobie: 'Oddaje całe swoje życie,aby zapłacić karę ZA CIEBIE' Wtedy sędzia mówi TOBIE: 'TWOJA kara została spłacona. Stałaś się wolnym człowiekiem, ponieważ ten mężczyzna-ZAPŁACIŁ TWOJĄ KARĘ'- Co byś wtedy czuła? Czy powiedziałabyś temu człowiekowi, który oddał za Ciebie swoje życie: 'Dziękuję'?
hejda  - 17/05/2014 12:54:09
klikam 'fajne' liczę na rewanż:)

Najnowsze wpisy

:>

 

:)

 

:)

 

.

 

Wpis vendie

 

.

 

.

 

.

 

Wszystkie wpisy