>
photoblog.pl
Załóż konto

wiosna cała na biało

Nie zdarza mi się to często, ale jak już mnie trafi to na całego - tydzień temu zachorowałam. Do wczoraj myślałam, że skoro ból gardła, mega ból, mnie nie zabił, to zabije mnie katar. Dziś już wiem, że śmierć wysłała po mnie kaszel. Jak nic umrę na kaszel. Wiosna za oknem, a ja całą majówkę spędziłam w łóżku, na dodatek nie wyzdrowiałam do końca. Cóż, chociaż się wyspałam.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dodane 4 MAJA 2026 ze strony mobilnej
175

Informacje o vela44


Inni zdjęcia: 1863 akcentovaKwiaty rela12Dni Inowrocławia :) photoslove259.6.26 rena1ch4nSwans darren1980:) dorcia2700tyłem ja ns35:* pattusia91gdZamkowo acegKarbówek pattusia91gd