Photoblog.pl

Załóż konto

palec w cukrze pudrze. 

uczuciovaa

uczuciovaa

  • Dodaj do obserwowanych
  • Wyślij wiadomość

O mnie

Mam swoje marzenia, z których nie wyrastam jak rozpuszczony bachor.. Przeciwnie. Codziennie budzę się i czuję, że siła marzeń się wzmacnia. Jestem normalnym człowiekiem "homo sapiens". Nie raz mam swoje kaprysy, ale tak to już w życiu bywa. Próbuję je jakoś zaspokoić. Często popełniam błędy - jak każdy.! Życie bez tego jest nudne i nieciekawe. Uważam że człowieka trzeba poznać zanim się wyrobi mu opinie i pójdzie się obrabiać mu tyłek.. Noo, tak, tak."nie wszystko złoto co się świeci".

Szanuję tych, którzy zasługują na szacunek. Daleka od udawania w celu zrobienia dobrego wrażenia. Często niecierpliwa i popełniająca błędy, starająca się z owych błędów wyciągnąć wnioski. Dążąca do realizacji swoich marzeń jak i również marzeń osób dla niej ważnych. Czasem agresywna i bezkompromisowa. Na potrzebę chwili stanowcza i rozważna. Zadziorna, uparcie broni swojej strony. Nie ustępuję.

"Inna" jestem ja.. "Inny" jest mój świat.. "Inni" są ludzie których kocham.. Większość nie wie kim jestem, duża ich część się zastanawia. A przecież ja jestem CZŁOWIEKIEM! Niektórzy mówią, że chce naprawić świat, bo nigdy się nie poddaje, na mej twarzy gości uśmiech Każdego dnia. W moim życiu dużo się zdarzyło. Teraz czuje się mocniejsza.. Ale nie mam jeszcze serca z kamienia! Potrafię ranić i kochać, Ale ranić nie chcę nikogo! Chcę kochać, tak: po przyjacielsku, jak dziewczyna chłopaka, tak jak się kocha rodzinę i nawet jak się kocha robaka.. Chce akceptować, i być akceptowana. To, że człowiek jest "Inny" Nie znaczy że jest wariatem, On ma po prostu Swój świat..

Często zamyślona.. powracająca do wspomnień.. Czasem płacze.. Ale pozytywnie nastawiona do świata.. Mająca swój własny wyimaginowany mały świat..

I powoli brnę przed siebie, zabierając ciągle więcej, jedna chwila może dać mi szybko szczęście, ale może też w sekundę zabrać to, co najcenniejsze, taki porządek i nic na to nie poradzę.

Nie chcę cudów, chcę pośród brudu znaleźć swoje miejsce i brudząc swoje ręce wybudować swoje szczęście.

Sama rozdaje sobie karty. moje życie-moja gra.

♥ ♥ ♥


Czym się zajmuję?
uczę się, trenuję siatkówkę, od niedawna
lubię fotogfafować ;3

O moich zdjęciach

jak mnie najdzie, to porostu sobie pstrykam ;3

Mój sprzęt fotograficzny

  • (Aparat cyfrowy)
  • (Lustrzanka cyfrowa)
  • (Aparat w telefonie)
Profile obserwowanych

Najnowsze wpisy

Wpis uczuciovaa

 

Wpis uczuciovaa

 

Wpis uczuciovaa

 

Wpis uczuciovaa

 

Wpis uczuciovaa

 

Wpis uczuciovaa

 

Wpis uczuciovaa

 

Wpis uczuciovaa

 

Wszystkie wpisy