>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 3 MARCA 2013
135
Dodano: 3 MARCA 2013

                                     Wracam, moje rozjebane serce ktoś mi zszył
                                   połączyła kilka szyn i już wiem z kim będę żył.

 

 

możliwe ,że jutro już będa normalne zdj z sesji.Tylko tkaczykowa musi wysłać :*

akutualnie sobie umieram.kaszel i katar mnie cholernie męczy <ok>

spanie przy otwartym oknie zawsze spoko.

strasznie się dzisiaj zle czuje.miało byś tyle planów ale 

przez złe samopoczucie chyba nic z tego ;x

chujniachujniachujniachujniachujniachujnia,

Komentarze

sheromantic Fajnie ;dd
03/03/2013 22:35:09
xxxmagduska17 super :)
03/03/2013 17:51:09
katarynkka Śliczna <3 WBIJ ! <3 ;-** DODAJ DO OBSERWOWANYCH <3;*
03/03/2013 12:39:22

Informacje o tymbalk


Inni zdjęcia: Karbówek pattusia91gdJa pattusia91gdU chrzesnej pattusia91gd15.6.26 rena1ch4nZimowo pattusia91gdBielsk pattusia91gdToruń pattusia91gd:) pattusia91gd:* pattusia91gdWkjsnsns niedlakazdego88