>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 2 MARCA 2013 z kamerki
109
Dodano: 2 MARCA 2013

                                                                          ciężki jakiś dzień dzisiaj :< potem jakiś dwór i sesja z karcią.

                                                                               czekam na zdj . dziwnie sie czuje jakoś ostatnio .

                                                                                    nie umiem panować nad swoimi emocjami..

Komentarze

xxxmagduska17 ładnie :))
03/03/2013 11:52:40

Informacje o tymbalk


Inni zdjęcia: cała ja ns35cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35:) dorcia2700Prosta droga do Białobrzeg bluebird11cała ja ns35