>
ciężki jakiś dzień dzisiaj :< potem jakiś dwór i sesja z karcią.
czekam na zdj . dziwnie sie czuje jakoś ostatnio .
nie umiem panować nad swoimi emocjami..
Inni zdjęcia: cała ja ns35cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35:) dorcia2700Prosta droga do Białobrzeg bluebird11cała ja ns35