>
I odnosze wrażenie, że czasem każdy z nas chciałby zamienić się z kimś innym. Czasem mamy dość własnego życia i myślimy, że ta druga osoba ma lepiej. Gdyby przyjrzeć się dobrze, każdy z nas przeżywa to samo, od smutku do szczęścia i od szczęścia do smutku.
_______________________
Inni użytkownicy: agak99rafi0226qniakplew453nmatczukwikihot69karoldobredoutchmszwajereklanjiaxi
Inni zdjęcia: Plan na kolejny raz bluebird1113 / 06 / 26 xheroineemogirlxcała Ja ns35:) ns35.. locomotivKoniaków ,Ochodzita rela12Audycja pamietnikpotwora:) dorcia2700:) ns35na skeyparku ns35