Photoblog.pl

Załóż konto

Zdjęcie za szkłem.

Zdjęcie za szkłem.

Gdy zabraknie Ci sił to pomogę Ci wstać. Mogę dać Ci wnętrze żył gdyby, odpukać, w Twoich był brak. Mogę sprawić, że znów się uśmiechniesz wiesz, że potrafię zaklinać jak szaman. Mogę zmienić pioruny w szepty lecz wszystko to znika, gdy zostajesz sama. Sama z tą pustką, dziurą na duszy, w rozsypce jak pieprzone Lego. Gdzie się podziały anioły i czemu jest padół, przecież pękło Ci niebo. Tylko sygnały zostały, cichutkie pukania po nocy i zdjęcia. Tego się nie da przewidzieć za życia nieliczni się mogą pożegnać. Mieliśmy wrażenie, że śpi że wstanie, zapyta dlaczego płaczecie i czemu nosicie te czarne ubrania i kto tu nagrywa tę kiepską komedię. Mieliśmy wrażenie, kochanie, tak bardzo ulotne jak czyste powietrze.

Los dał nam szansę.

Los dał nam szansę.

 

 

"Los dał nam szanse, na którą nie jesteś gotowa.I rzadko daje drugą by zacząć od nowa.Przed tobą błędy, które każdy z nas musi popełnić
Żeby kiedyś twoje czyny były dla nas czymś czytelnym, więc ty kiedyś zrozumiesz jaka siła w tym spotkaniu drzemie
Uwierzysz mocniej w Nas niż w Siebie
Znajdź mnie wtedy za wszelką cenę."

Ja bym oszalał

Ja bym oszalał
"Bo tak marzyłam o twoich ustach...
Były czer­wo­ne jak róża i pachniały szczęściem."

Chciałabym...

Chciałabym...

 Chciałabym tylko Twojego uśmiechu
Spojrzenia 
Dotyku 
Chciałabym tylko słyszeć Twój śmiech 
Głośny 
Wyraźny 
Chciałabym tylko spojrzeć Ci w oczy 
Na moment 
Na chwilę 
Chciałabym tylko Ciebie 
Na zawsze...

forever

forever

to dziś umarłam

W niebie...

W niebie...

Blis­kim mów, gdy­by py­tali,

że chwi­lowo zmieniałam ad­res,

że w niebie leczę duszę z sil­ne­go prze­daw­ko­wania rzeczywistości.

Wpis trochemagi

 Zastanawiam się, co czuje morderca, gdy patrzy w oczy osoby, którą uśmierca. Czy czuje jak zatrzymuje dopływ krwi do serca.

Rozmyślam, jak to jest strzelić sobie w skroń, czy samobójcy trzęsie się ręka. Jak długo się waha trzymając odbezpieczoną broń.

Próbuję zrozumieć, co myśli kobieta dokonując aborcji, czy mieści w sobie pełno sprzecznych ze sobą emocji. Jak straszna rzecz popchnęła ją do tej decyzji. 

Myślę o Bogu, który dał nam logikę wiedząc, że pozwoli ona tworzyć bomby i amunicją. Czy żałuje, że kiedyś podarował nam życie. 

Ciekawi mnie, jak to jest być mną, kiedy stoi się nad trumną i widzi w niej lustro. 

 

 

 

Przestań pytać..

Przestań pytać..

I dziecko, musisz kochać siebie. Musisz budzić się o czwartej rano, parzyć czarną kawę i patrzeć na ptaki tonące w mroku świtu. Musisz usiąść obok człowieka na dworcu, który czyta twoją ulubioną książke, i zacząć rozmowę. Po złym dniu musisz przyjść do domu i sparzyć swoją skóre prysznicem. Potem musisz wyprać całą twoją pościel aż będzie pachnieć cytrynowym detergentem, który kupiłeś w sklepie obok za cztery dolary. Musisz przestać wszystko brać tak do siebie. Nie jesteś księżycem całującym czarne niebo. Musisz skomplementować komuś krzywe brwi na targach sztuki i powiedzieć mu, że jego oczy przypominają ci zielone baseny w środku lipca. Musisz przestać się wściekać o rzeczy, które nie będą miały znaczenia w ciągu dwóch lat. Śpij długo w soboty i wstawaj wcześnie w niedziele. Przestań się martwić tym, co jej powiesz kiedy się dowie. Przestań wkońcu myśleć dlaczego przestało mu na tobie zależeć, więcej niż sześć miesięcy temu. Przestań pytać wszystkich o zdanie. Pierdol to. Kochaj siebie, dziecko. Musisz kochać siebie.

08.03.16

08.03.16

Fajnie jest być kobietą dorosłą.

Taką, która nie tylko dla siebie, ale i dla innych staje się punktem odniesienia.

Kobieta, która jest sobą, ale jest sobą w sposób doskonały.

Kobieta, która postawiła na intuicję, dzięki której widzi i rozumie więcej, czuje mocniej.

I wie, że musi podjąć ryzyko i że nie zawsze dostanie to, na czym jej najbardziej zależy.

Bo warto mieć marzenia i wytrwać w marzeniach, nie dać się życiu, nie wypaść z zakrętu na drodze do celu, na jakim ci najbardziej zależy.

Uwierzyć w siebie, nawet jeśli świat wcale nam tego nie ułatwia. Tupiąc nogą, gdy trzeba, uprzeć się przy własnym zdaniu, a tzw. kobiecym powinnościom  gdy mamy ich dość  zagrać na nosie.

Wpis trochemagi

 

 

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy z nas w nieodpowiednim momencie powiedział kilka słów za dużo. Każdy z nas, chociaż raz powiedział nie, wtedy, gdy serce tak cholernie błagało o tak. Każdy z nas wybrał niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i niewłaściwe emocje. To nic złego popełniać błędy, przecież jesteśmy tylko ludźmi.

Nie pierwszy raz...

Nie pierwszy raz...

Świat mnie zmęczył nie pierwszy raz

Nie płynie czas

Razi mnie blask

Idę spać

Cały świat - kiss my ass!

Serce na dłoni.

Serce na dłoni.

"Chcesz pięknego życia? To zacznij od nowa, i od nowa, i od nowa

 aż dostaniesz to o co chodzi. Rób to, czego najczęściej się boisz,

 a ludzie boją się dwóch rzeczy: zaczynania nowego i kończenia starego.

 Lawirują pomiędzy nimi, bo może samo wyjdzie. Zwykle nie wychodzi."

 

ETAPY...

ETAPY...

Nie da się cofnąć cza­su dla­tego po­win­niśmy z pod­niesioną głową wkraczać w następne eta­py nasze­go życia bo inaczej zwa­riuje­my za­dając so­bie ciągle py­tania bez odpowiedzi. 

Och, tylko ja, ja i ja...

Och, tylko ja, ja i ja...

Tylko krzyk nienawiści dziś słychać.

 

I trzeba żyć,

 

bo zagłuszyć może go dopiero cisza..

Będę budzić się dla Ciebie!

Będę budzić się dla Ciebie!