>
Tak, znów rzepak :p
Pierwsza wycieczka rowerowa po okolicy z małżem zaliczona - jestem oczarowana, pomimo braku słoneczka ta intensywność rzepaku na tle reszty pól to magia.
I żeby nie było - ja wiejska dziołcha jestem i te kilka lat mieszkania w mieście utwierdziło mnie w przekonaniu że miasto to nie dla mnie.
A i po prostu tak już mam że zachwycam się widokami, miejscami i rzeczami :)
4 dni temu
30 MAJA 2026
17 MAJA 2026
3 MAJA 2026
19 KWIETNIA 2026
1 KWIETNIA 2026
15 MARCA 2026
31 STYCZNIA 2026
Wszystkie wpisyInni zdjęcia: 43 elbee1870 akcentovaJa ns3516.6.26 rena1ch4n:* pattusia91gd;) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gd;) pattusia91gd