>
photoblog.pl
Załóż konto

Tak, znów rzepak :p

Pierwsza wycieczka rowerowa po okolicy z małżem zaliczona - jestem oczarowana, pomimo braku słoneczka ta intensywność rzepaku na tle reszty pól to magia.

I żeby nie było - ja wiejska dziołcha jestem i te kilka lat mieszkania w mieście utwierdziło mnie w przekonaniu że miasto to nie dla mnie. 
A i po prostu tak już mam że zachwycam się widokami, miejscami i rzeczami :)

Dodane 17 MAJA 2026 ze strony mobilnej
103
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika tennesseeline.

Informacje o tennesseeline


Inni zdjęcia: 43 elbee1870 akcentovaJa ns3516.6.26 rena1ch4n:* pattusia91gd;) pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gdJa pattusia91gd;) pattusia91gd